[ad_1]

علاوه بر این ، کاندیداهای Young Young Sun و Wu Sang-ho ، که به کاندیدای حزب دموکرات برای شهردار سئول پیوسته بودند ، بدون برنامه افشای خارجی ، آماده شدن برای “مصاحبه ملی آنلاین” حزب بودند.

برای اولین بار ، هر دو کاندیدا در زمین برنامه ریزی نمی کنند ، زیرا صف مقابله با این رقابت در اوج بود.

این بدان معناست که برخلاف روند غربالگری کاندیداها که تاکنون خصوصی بوده است ، در این مصاحبه ملی که به صورت زنده از کانال یوتیوب حزب دموکرات پخش می شود ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

از آنجا که نامزدهای پارک یونگ سان و وو سانگ هو صریحاً دیدگاه های سیاسی خود را در یک مکان ارائه می دهند ، انتظار می رود که بررسی های متقابل شدیدی انجام شود.

هر دو دونده نظرات خود را به طور مستقیم یا غیرمستقیم به دیگری رد و بدل می کنند ، و جنگ عصبی آنها زود فوران می شود.

نامزد پارک یانگ سان در طول روز سخنان روشنی درباره موضوعات حساس بیان کرد و رای طرفداران حزب را هدایت کرد.

نامزد پارک به رادیو BBS گفت: “حزب مخالف قبل از انتخابات کار می کند. آیا می توان به طور مخفیانه نیروگاه هسته ای ساخت؟” و او گفت ، “قدرت مردم در برابر حملات بیش از حد سیاسی و مهندسی بی تاب نیست. این از دست دادن شما انکار می شود.”

حزب دموکرات همچنین گفت: “ما به مواضع حزب احترام می گذاریم. ما باید آن را به شورای ملی بسپاریم” در پیشبرد روند استیضاح معاون قاضی Im Song-gun از “دخالت دادگستری نونگدان”.

وقتی از وی درمورد رقابت “رأی دوستانه” با کاندید سانگ هو وو س askedال شد ، وی گفت: “در نظرسنجی هفته گذشته ، درصد تأیید حزب دموکرات در سئول قدرت مردم را در عرض شش هفته افزایش داد. همچنین یک تجزیه و تحلیل وجود دارد که اثر دویدن را برای پارک یونگ سون پیوند می دهد.

در عین حال ، “من فکر می کنم قلب همه اعضای حزب از احساسات عمومی جدا نشده است.”

کاندید سانگ هو وو هر روز قول پارک را می داد.

وی در مصاحبه ای با رسانه ها گفت: “اگر من اشتباه می کنم ، این یک تعارض است.” اشاره کرد.

وی در پاسخ به این س ifال که آیا در رقابت با نامزد پارک ، وزیر سابق با سابقه اداری ، ضرر ندارد ، گفت: “رهبری اهمیت بیشتری دارد.”

نامزد وو در رابطه با مصاحبه عمومی پست فیس بوکی را منتشر کرد و گفت: “با قلبی لرزانی تمام تلاش خود را می کنم تا توسط اعضای حزبم انتخاب شوم” و “معیاری را تعیین می کنم که دموکرات ها و طرفداران می توانند به آن افتخار کنند. سئول ” “او گفت.

(اخبار Yonhap / عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]