[ad_1]

علاوه بر این ، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات میان دوره ای پارک یانگ سان ، وزیر سابق SME و شرکت های نوپا ، برای ادامه مقدمات انتخابات میان دوره ای ، از قبر رئیس جمهور فقید Roo Mo Moon دیدار می کند.

وزیر سابق پارک امروز (24 ام) با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی خود نوشت: “دیروز من به شهروندان تبریک گفتم که پس از پر کردن خوب وزیر شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​دوباره آمدم.”

بعلاوه ، وقتی در سال 2002 در MBC بودم ، ویدئویی از مصاحبه با خانم یانسوک کوون را بارگذاری کردم و در مورد حکایتهای آن زمان بحث کردم.

وزیر پیشین پارک گفت: “من خاطره جدیدی از مصاحبه با خانم کوون در اکتبر 2002 دارم.” “خانم کوون ، که در آن زمان حتی با صدای نفس خود صادق و ناامید بود ، معتقد بود که صداقت و فوریت دلایل پیروزی. ”

دبیر سابق پارک گفت: “این یک برنامه رسمی نیست.”

در همین حال ، نماینده سنگ هو وو ، که در رقابت برای نامزدهای آینده برای شهردار حزب دموکرات آینده با وزیر سابق پارک روبرو خواهد شد ، گزارش شده است که فردا بدون برنامه رسمی برای کنفرانس مطبوعاتی در مورد سیاست املاک و مستغلات آماده می شود.

وزیر سابق پارک و نماینده وو دیروز برای بازدید از بازار Namdaemun توسط مدیر عامل شرکت ناک یئون لی دیدار کردند و برای اولین بار از زمان برگزاری مسابقه با یکدیگر دیدار کردند.

[ad_2]