[ad_1]

علاوه بر این ، نامزد حزب دموکرات برای انتخابات میان دوره ای سئول به یک نبرد دو طرفه بین وزیر سابق پارک تجارت کوچک و متوسط ​​جوان سان و جمهوری محدود شد.

امروز (بیست و چهارم) ، وزیر سابق پارک از بونگاما ، گیمه ، گیونگسانگنام دو ، جایی که قبر رئیس جمهور فقید ، رو مو مون واقع شده است ، بازدید کرد.

در سفر به بونگاما ال ، وزیر سابق پارک به فیس بوک افزود: “من می خواهم تولد رئیس جمهور مون جه این را تبریک بگویم.”

وی افزود: “من زمانی را از دست می دهم که قبلاً در شورای دولت با رئیس جمهور در مورد سیاست بحث می کردم.” او عکسی را که با رئیس جمهور مون در زمان ریاست جمهوری اش گرفته شده بود بارگذاری کرد.

علاوه بر این ، وزیر وزیر سابق در کتاب مهمان نوشت ، که پس از بازدید از قبرستان رئیس جمهور فقید روح مو مو ، و همچنین بازدید کننده به عنوان روز تولد رئیس جمهور مون جائه چین نوشته شده است.

در حال آماده سازی برای یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد سیاست املاک و مستغلات امروز ، نماینده وو برنامه رسمی ندارد ، اما یک پست فیس بوک را به هدف طرفداران رئیس جمهور مون ارسال کرد.

نماینده وو گفت ، “(امروز) روزی است که حزب دموکرات در مورد روش انتخاب نوزدهم نامزد ریاست جمهوری تصمیم گرفت” ، امروز چهار سال پیش یادآوری می شود.

وی ادامه داد: ما بر تغییر اصلی رژیم ، پیروزی اصلی رئیس جمهور و وحدت ملی اولیه تمرکز کردیم و این وظیفه بود.

وی همچنین نوشت: “یک کشور به عنوان یک کشور ، من می توانم یک رئیس جمهور قدرتمند داشته باشم.” “امروز 69 سالگی رئیس جمهور است.”

تفسیر می شود که اقدامات این دو نامزد از اعضای Chinmun (Chin Moon Jae-in) که بزرگترین جناح های حزب محسوب می شوند و طرفداران رئیس جمهور مون آگاه است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]