[ad_1]

بعلاوه ، گوم تائه سئوپ ، نماینده سابق مجلس که از حزب دموکرات جدا شد ، در سی و یکمین بار نامزدی خود را برای انتخابات میان دوره ای شهردار سئول اعلام کرد.

در همان زمان ، او یک رقابت یک به یک برای An Chul Su ، رئیس شورای ملی پیشنهاد داد.

نام آن را منطقه سه گذاشت.

نماینده گوم جئون صبح امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد “مسابقه منطقه سوم” گفت: “قدرت مردم این است که کان و کاندیدای مسابقه را انجام دهیم در حالی که قدرت مردم مسابقه را تا اوایل ماه مارس طی می کند” تا اتحاد را طی کند روند. ”

نماینده گوم گفت: “من آماده ام تا در هر زمان و هر مکان با کاندیدای آن دیدار کنم و درباره وحدت بحث کنم.

با این حال ، در مورد احتمال اتحاد نیروهای مردم ، وی خط را کشید و گفت: “من همچنین گفتم که چندین بار نمی پیوندم.”

وی در مورد زمینه نامزدی خود گفت: “من شکافهای دیوار سیاسی قدیم و قدیمی را شکسته و آغاز یک سیاست جدید را نشان خواهم داد.” “ما برای قضاوت به یک رهبر نیاز داریم.”

به عنوان تعهد ، ایجاد سیستم دیجیتالی معاون شهردار سئول ▲ تبلیغات “توسعه مجدد به سبک سئول عمومی که بر روی بازسازی و بازسازی متمرکز است.

در همان زمان ، او قول داد که “سیاسی کردن اداره شهرداری سئول” را مسدود کرده و از تالار شهر به عنوان یک اردوگاه تبلیغاتی در طبقه ششم جلوگیری کند.

نماینده گوم جئون خود را “پایبندی مداوم به اصول و عقاید” توصیف کرد و گفت که مصمم است که به سیاست تقسیم کشور پایان دهد.

در زمان حادثه با وزیر دادگستری سابق چو کوک ، وی تنها حزب دموکرات بود که در پایان سال 2019 انتقاد و خودداری از قانون حمل و نقل هوایی را نشان داد و به کمیسیون انضباطی حزب ارجاع شد.

گوم جئون ، نماینده کنگره ، حزب دموکرات را به “اصلاح قانون اساسی حزب و معرفی نامزدها برای انتخابات میان دوره ای به دلیل مسئولیت خود” متهم کرد.

وی از قدرت مردم انتقاد کرد که “نامزدی که خود مقام شهردار را به دست گرفته است (سی هون اوه) و سیاستمداران مسئول شکست ویرانگر انتخابات عمومی کاندیداها خواهند بود.”

(اخبار یونهاپ)

[ad_2]