[ad_1]

بعلاوه ، گوم تائه سئوپ ، نماینده سابق مجلس که حزب دموکرات را ترک کرد ، امروز (سی و یکمین) نامزدی خود را برای تصدی شهرداری سئول اعلام کرد.

وی به نماینده شورای ملی ، آن چول سو پیشنهاد کرد که “مسابقه منطقه سوم” برگزار شود.

نماینده گوم جئون صبح امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد “مسابقه منطقه سوم” گفت: “قدرت مردم این است که کاندید کان و من در حالی که مسابقه تا اوایل ماه مارس در جریان است مسابقه را انجام خواهیم داد.” نامزد ”

وی گفت: “من آماده ام تا در هر زمان و هر مکان با کاندیدای آن دیدار کنم و درباره وحدت بحث و گفتگو کنم.”

با این حال ، در مورد احتمال پیوستن به نیروها ، وی خط کشید و گفت: “من هم گفتم که چندین بار عضو نمی شوم.”

در مورد ماقبل تاریخ دویدن ، وی گفت: “من با شکستن شکافهای دیوار سیاسی قدیم و قدیمی شروع یک سیاست جدید را به شما نشان خواهم داد” و وی گفت: “ما نمی توانیم زمان سخت گذشته و قدیمی را ترک کنیم. سیاست قدیمی ما به اصول پایبند هستیم و به دور از منطق اردوگاه قضاوت های منطقی می کنیم. “برای انجام این کار ، ما به یک رهبر نیاز داریم.”

وعده ها شامل ایجاد یک سیستم دیجیتال برای معاونان رئیس جمهور در سئول ، 2 میلیون درآمد ماهانه برای حمایت از افراد مستقل برای 6 ماه ، 500000 درآمد ماهانه برای حمایت از جستجوی کار برای جوانان برای 6 ماه و ارتقا promoting تحول اجتماعی به سبک سئول است. متمرکز بر بازسازی و بازسازی.

در همان زمان ، او قول داد که “سیاسی کردن اداره شهرداری سئول” را مسدود کرده و از تالار شهر به عنوان یک اردوگاه تبلیغاتی در طبقه ششم جلوگیری کند.

نماینده گوم جئون خود را “مطابق با اصول و عقاید” معرفی کرد و گفت که مصمم است که این بار نیز به سیاست های سیاسی خود پایان دهد.

حزب دموکرات آنها را به نمایش “رفتار تغییر قانون اساسی حزب و دادن کاندیداها برای انتخابات میان دوره ای به دلیل مسئولیت خود” و قدرت مردم “متهم کرد” نامزدی که دفتر شهردار را به دست گرفت و سیاستمداران مسئول سقوط عمومی انتخابات نامزد هستند. “من از او انتقاد کردم.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]