[ad_1]

وزیر دفاع Seo-wook گفت که در طول دوره مسئولیت خود ، او به سمت انتقال به کنترل عملیاتی زمان جنگ پیشرفت خواهد کرد.

وی گفت که در حال آماده سازی برای یک تمرین مشترک در پست فرماندهی در نیمه اول سال است و هر مسئله ای ، از جمله تمرینات مشترک ، می تواند با کره شمالی برای کاهش تنش ها و ایجاد اعتماد بین دو کره درگیر شود.

وزیر سئو بعد از ظهر روز بیست و هفتم دیروز در جریان کنفرانس مطبوعاتی سال نو در وزارت دفاع در یونگسان ، سئول ، گفت: “تغییر OPCON یک کار دوره ای برای یک دفاع ملی قوی تر و یک سیستم دفاع ترکیبی قوی تر است.” فکر کنم باید باشه ”

این به عنوان ابراز آمادگی برای دستیابی به توافق در مورد سال انتقال OPCON در دولت Moon Jae-in تفسیر می شود ، در حالی که بررسی کامل توانایی عملیاتی فرماندهی متفقین (FOC) در سال جاری انجام می شود.

به همین منظور ، وزیر سئو به وزیر دفاع ایالات متحده لوید آستین پیشنهاد كرد كه در اسرع وقت با وزرای دفاع دیدار كند.

وی در مورد تمرینات ترکیبی پست فرماندهی برای نیمه اول ، انتظار می رود در اوایل ماه مارس ، گفت: “تمرینات ترکیبی پست فرماندهی که در نیمه اول انجام می شود ، یک تمرین دفاعی و سالانه از طریق شبیه سازی رایانه ای است ،” وی در مشاوره نزدیک با ROK -US گفت دستور ترکیبی برای هماهنگی آموزش.

وی در مورد احتمال ارزیابی ارزیابی تأیید FOC با ادامه این تمرین ، گفت: “ما ایده ای داریم که می توانیم در آینده نزدیک این کار را انجام دهیم” و “از نظر نحوه برخورد با شرایط ارتش آمریکا اختلاف کمی وجود دارد. اما ما در مورد آن نیز بحث می کنیم. “من گفتم.

در پاسخ به این س whetherال که آیا کره شمالی به کمیسیون مشترک نظامی بین کره ای پاسخ می دهد ، آیا آموزش ترکیبی تحت تأثیر قرار می گیرد یا خیر؟ . “” (رئیس جمهور مون جه این) درباره اصلی صحبت می کند که ما می توانیم مشورت کنیم و من فکر می کنم من می توانم مشورت کنم. ”

(عکس = با مجوز از وزارت دفاع ، Yonhap News)

[ad_2]