[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گون گفت که انتظار می رود 50،000 نسخه از واکسن corona19 در اوایل ماه آینده وارد شود و در حال آماده سازی اولین واکسیناسیون در اوایل و اواسط ماه هستند.

نخست وزیر چونگ امروز (بیستم) در رادیو MBC حاضر شد و گفت: “از 10 میلیون قرارداد تسهیلات COVAX ، مقدار اولیه احتمالاً در ماه فوریه خواهد رسید.” من جواب دادم که آن را می گیرم و اکنون آماده می شوم.

نخست وزیر چونگ توضیح داد: “چیز زیادی وجود ندارد” و “این 100000 دوز برای 50،000 نفر است و این تایید نشده است و ما در حال بحث در مورد آن هستیم.”

نخست وزیر چونگ در پاسخ به این س saidال که آیا اولین واکسیناسیون در اوایل اواسط ماه فوریه آغاز می شود یا خیر ، گفت: “ما کاملا آماده انجام این کار هستیم” و اولین هدف واکسیناسیون احتمالاً کادر پزشکی خواهد بود.

ما موضع خود را تأیید کرده ایم که روش تخصیص کمک به بلایا در شرایط فعلی صحیح است.

نخست وزیر چونگ گفت: “من با سخنان رئیس جمهور همدردی می کنم ،” وقتی رئیس جمهور مون جائه این در یک کنفرانس مطبوعاتی سال نو گفت که “اگر حمایت دولت فقط از بلایا کافی نباشد ، دولت محلی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.”

وی در مورد برنامه Gyeonggi-do برای حمایت از ساکنان قبلی در برابر فاجعه گفت: “در حال حاضر قرنطینه در وهله اول قرار دارد و شیوع سوم در حال انجام است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]