[ad_1]

eds خبرخوان SBS & SBS Digital News Lab / RSS برای خواننده شخصی مجاز است. تولید مثل غیر مجاز به عنوان خوراک ممنوع است.پیکسل آهنگ

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

آزمایشگاه اخبار دیجیتال SBS & SBS: کپی و توزیع غیر مجاز ممنوع است

یک گروه مدنی شکایتی را به کمیسیون ملی حقوق بشر در کره علیه وزیر دادگستری پارک بوم گِی ، که ادعا می کند عبارات مربوط به جنسیت را برای دانش آموزان دبیرستان استفاده نکرده ، شکایت کرده است.

امروز (پانزدهم) ، همبستگی اقدامات (پیچیدگی حقوقی) برای تعیین حاکمیت قانون می گوید: حقوق بشر.”

پیش از این ، نامزد پارک در سال 2012 در یک دبیرستان در داژئون سخنرانی ویژه ای درباره آموزش صداقت در مورد “زندگی در وسط قانون و سیاست” ارائه داد و برخی نظرات متناقض بود.

'هر صبح

در ویدئوی بارگذاری شده در یوتیوب ، Park Beomgye TV ، نامزد پارک ، که اولین عضو کنگره در آن زمان بود ، 40 دقیقه سخنرانی برای دانش آموزان دبیرستان داشت و تجربیات خود را در مدرسه به اشتراک گذاشت.

نامزد پارک عدالت را با گفتن این جمله توضیح داد: “عدالتی که هیچ قدرتی ندارد فایده ای ندارد. عدالت وقتی کامل باشد که قدرت دستیابی به عدالت را داشته باشد. اگر قدرت داشته باشید اما عدالت نداشته باشید ، این خشونت است.”

سپس ، در اواسط سخنرانی ، گفت: “همه ، شما در دبیرستان هستید” ، و سپس او گفت ، “صبح که از خواب بیدار می شوی چه خبر است. و هر شب می لرزد. بیایید صادق باشیم.” وی گفت: “هر زن یا مردی ، وقتی به بزرگسالی می رسند ، تمایل جنسی پیدا می کند.” وی پاسخ داد: “غیرقانونی. شما نباید راه بروید. “

'هر صبح

با مشخص شدن این مطالب ، بحث و جدال آغاز شد و نامزد پارک گفت كه منظور وی از كتاب چیست عدالت چیست ، كتابی از استاد دانشگاه هاروارد ، مایكل سندل ، كه در آن زمان پرفروش بود.

در صفحه 90 کتاب ، استدلالهای “آزادیخواهان” مانند روسپیگری که توسط کاندیدات پارک ذکر شده است ، “لیبرالها از نیروی قهری قانون برای ترویج فضیلت یا بیان تعدادی از اعتقادات اخلاقی استفاده می کنند.” “من موافق نیستم.”

وی همچنین با اشاره به شکستن زمینه های جلو و عقب ، گفت: “نامزد پارک در سخنرانی خود گفت ، بیایید فکر کنیم. من یک لیبرال هستم.”

با این حال ، قانون Se-Reeon اظهار داشت: “قانونگذار موجب شرم جنسی علیه دانش آموزان دبیرستانی شده است ، نقض حقوق بشر و نقض حیثیت است” و گفت: “حتی اگر دانش آموزان شرم جنسی را تجربه کنند ، اعتراض به قانونگذاران غیرممکن است. ” .

این انتخاب اخبار است.

(عکس = “Park Beomgye TV” فیلمبرداری شده در YouTube ، صفحه اصلی کیم یانگسا)

more مقالات بیشتر توسط هیران کیم را مشاهده کنید

the به مقاله اصلی اخبار SBS مراجعه کنید

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

آزمایشگاه اخبار دیجیتال SBS & SBS: کپی و توزیع غیر مجاز ممنوع است

[ad_2]