[ad_1]

نامزد پارک بوم جی (سمت چپ) وزیر دادگستری پارک بوم گی در رویدادی که در دامیانگ ، یولانام دو در 2 آگوست 2018 برگزار شد ، با مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کیم مو (مرکز) کار کرد.

ادعاهایی مبنی بر دخالت نامزد پارک بوم گای به طور مستقیم یا غیرمستقیم در پرونده کیم مو که توسط دادستانی به دلیل سرمایه گذاری غیرقانونی در سهام در بسیاری از سطوح تحت بازجویی است ، درگیر شده است.

نماینده کیم دو یوپ ، دبیر قدرت مردم کمیسیون قضایی مجلس شورای ملی ، در بیانیه مطبوعاتی سو raised ظن را مطرح کرد و گفت: “پارک کاندیداها در مراسمی شرکت کرد که کیم نماینده اصلی حامیان گذرنامه بود. “2018

گفته می شود که در رویدادی که در دامیانگ ، چولانام دو برگزار شد ، آقای کیم به تیم در سطح کار دستور داد: “اجازه دهید تمام سرمایه گذاران که می توانند بیایند.”

نمایندگان این رویداد گفتند که آقای کیم به لطف نشان دادن دوستی خود مانند آواز خواندن و آواز خواندن با پارک نامزد ، موفق به جذب بیش از دو برابر سرمایه معمول شد.

آنها ادعا می کنند که ظاهر صمیمی کاندیدات پارک ، که عضوی فعال در شورای ملی بود ، در رویدادی توسط کیم ، نماینده یک شرکت سرمایه گذاری غیرقانونی سهام شرکت کرد ، بر تصمیمات سرمایه گذاران تأثیرگذار بود.

در یک خبر مطبوعاتی ، نماینده کیم استدلال کرد ، “من در مورد اینکه کاندیدات پارک غیرقانونی بودن کیم را توجیه می کند یا تسهیل می کند ، تردیدهای منطقی دارم” و گفت ، “ما باید هرگونه سوic ظن از جمله جبران خسارت آقای کیم را برطرف کنیم.”

(عکس = با مجوز از Kim Do-ep ، Yonhap News)

[ad_2]