[ad_1]

نماینده سابق Geum Tae-seop ، که یک رقابت یک به یک با نماینده An Cheol-su را پیشنهاد کرد ، قدرت مردم با رای دادن به شهردار سئول ، امروز (اول) تأکید کرد: “این یک طرح مزیت برای نماینده An همچنین.”

گوم ایون نماینده کنگره امروز در رادیو حاضر شد و گفت: “اگر من و نماینده آن به صورت هفتگی بحث و گفتگو کنیم ، نماینده آن نیز در تصمیم گیری در مورد انتخاب بازیکن به عنوان نماینده مخالف یا رفتن به فینال یک مزیت خواهد داشت.”

وی توضیح داد: برای منفجر شدن به عنوان حامیان قدرت مردم و ظهور خودمان بین طبقه متوسط ​​و طبقه متوسط ​​، من و کاندیدای کان برای جلب توجه در منطقه سوم بحث و رقابت خواهیم کرد.

وی گفت: “اگر مدیر عامل آن و من وارد فرآیند رقابت برای قدرت مردم شویم ، فقط باید دو نفر را به قدرت مردم اضافه کنیم” و “من فکر می کنم این از نظر استراتژیک اشتباه است.”

وی افزود: “من فکر کردم این برای من خوب نیست ، اما برای کل مخالفان خوب است.”

از طرف دیگر ، گوم جئون ، نماینده کنگره ، تأکید کرد ، “حتی آنچه در کشورمان مانند من انجام می دهیم ، ما به رهبری نیاز داریم که بگوید اشتباه است اشتباه است. این رهبری می تواند کیفیت زندگی شهروندان سئول را بهبود بخشد. و برای حل مشکلات رفاه عمومی. ”

وی همچنین گفت: “درگیری داخلی زیادی وجود دارد ، اما هیچ انتقادی شنیده نمی شود” در مورد استیضاح قضات مورد تشویق حزب دموکرات.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]