[ad_1]

جلسه استماع ستادی درباره نامزد وزیر امور خارجه ایوی یونگ یونگ در حال برگزاری است. نامزد چونگ بر روند صلح در شبه جزیره کره تأکید کرد و حزب مخالف به شدت سو of ظن ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی را علیه آن مطرح کرده است.

گزارش توسط خبرنگار کیم سو یانگ.

<기자>

یو-یونگ نامزد وزیر امور خارجه یو-یونگ در یک سخنرانی در جلسه کارکنان گفت که روند صلح شبه جزیره کره یک گزینه نیست بلکه راهی است که باید دنبال شود.

بر اساس استراتژی توافق شده با دولت ایالات متحده ، ما گفتگو با ایالات متحده را از سر خواهیم گرفت و قدرت دیپلماتیک را بر پیشرفت واقعی در خلع سلاح هسته ای متمرکز خواهیم کرد.

برای این منظور ، نامزد چونگ گفت که او تبادلات سطح بالا با دولت بایدن ایالات متحده را تشویق می کند و تلاشهای کره شمالی را برای شرکت در قرنطینه برای همکاری های بهداشتی در شمال شرقی آسیا تشدید می کند.

وقتی سندی در رابطه با سو regarding ظن ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی توسط وزارت صنعت نوشته شد ، سوالات مربوط به کاندیدای چونگ که رئیس سرویس امنیت ملی کاخ آبی بود ارسال شد. می خواست

در مورد درگیری بین ایالات متحده و کره شمالی ، نامزد چونگ گفت که از آنجا که ایالات متحده مهمترین اتحادیه است و چین بزرگترین شریک تجاری است ، ما باید برای اطمینان از توسعه روان روابط دو جانبه همه تلاش خود را انجام دهیم. وی گفت که حفظ موقعیت دو طرفه برای حل مشکلات فعلی ضروری است.

[ad_2]