[ad_1]

وزیر امور خارجه یو-یونگ یو-یونگ گفت: “اتحاد RK و ایالات متحده اساس دیپلماسی ما است.”

نامزد یونگ صبح روز بیست و هشتم هنگام رفتن به دفتر نزدیک دفتر وزارت امور خارجه در دوریوم دونگ ، یونگنو گو ، سئول با خبرنگاران ملاقات کرد و “من فکر می کنم این یکی از مهمترین وظایف دیپلماسی ما برای به توسعه یک اتحادیه سالم تر و سودمندتر کمک کنید. ”

جو بایدن پس از روی کار آمدن ، این واقعیت را ذکر کرد که افسر امنیت ملی کاخ آبی ، سو هون ، جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید ، وزیر پنتاگون ، سو ووک و وزیر دفاع ایالات متحده لوید آستین و وزیر امور خارجه کانگ کیونگ هوا و وزیر امور خارجه آمریکا تونی بلینکلن به ترتیب تلفنی صحبت کرد. “بسیار سرگرم کننده است که ارتباط سریع اتفاق می افتد.”

به ویژه ، وی افزود: “من شنیدم که در مورد موضوعات بزرگ مربوط به جهت توسعه اتحاد بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده بحث صادقانه و جدی وجود دارد” ، در یک مکالمه بین وزیر کانگ و وزیر ایالات متحده ایالت Blinkoln.

وی افزود: تا آنجا که من می دانم انتظار داریم مذاکرات بین دو رهبر به زودی انجام شود. “این ثابت می کند که دو دولت کاملاً آگاه هستند و از ارزش و اهمیت اتحاد مشترک هستند.” من کردم.

اظهارات نامزد چانگ در مورد “اتحاد RK-US” امروز قابل توجه است ، زیرا این سخنان در میان نگرانی های برخی از مردم در مورد تماس روز گذشته رهبران RK و چین در آستانه اولین گفتگوهای RK-US به افتخار تحلیف رئیس جمهور بایدن مطرح شد.

جلسه استماع کارکنان شورای ملی برای کاندیدای یونگ قرار است در ماه آینده برگزار شود.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]