[ad_1]

علاوه بر این ، حزب دموکرات و دولت صبح روز چهارم جلسه شورای در شورای ملی را برگزار کردند تا در مورد برنامه های توسعه تأمین مسکن در مناطق پایتخت در سراسر کشور بحث کنند و سپس برنامه نهایی را اعلام کنند.

گفته می شود که دولت این حزب طرحی را برای تأمین 850،000 خانه در سراسر کشور تهیه کرده است ، از جمله طرحی برای تهیه 325،000 واحد در سئول که منجر به افزایش قیمت مسکن شده است.

850،000 واحد بیشترین میزان تأمین برای دولت فعلی است که 4.5 برابر میزان 200،000 واحد برای سومین شهر جدید در حال ساخت است.

مناطق قدیمی مرکز شهر مانند بوسان ، داگو و گوانگجو ، که اخیراً قیمت آپارتمان ها با جهش روبرو شده است ، نیز در هدف عرضه قرار می گیرند.

از نظر روش تأمین ، توسعه با تراکم بالا در بازسازی / بازسازی عمومی و مناطق ایستگاه ، مناطق مسکونی و نیمه صنعتی کم ارتفاع روش غالب است ، اما بازسازی و بازسازی عمومی سهم بیشتری دارد.

همچنین گفته می شود که طرحی برای کاهش نیاز به رضایت ساکنان برای تسریع در کار ارائه خواهد شد.

علاوه بر این ، انتظار می رود برنامه هایی برای گسترش شعاع منطقه مترو از 350 متر به 500 متر به منظور فعال سازی توسعه منطقه ایستگاه باشد.

رهبر حزب دموکرات کیم ته یون ، که در جلسه حزب و دولت شرکت کرده بود ، گفت: “ما یک طرح تهیه مسکن در مقیاس بزرگ تهیه کرده ایم که بیش از انتظارات بازار در سئول و کلانشهرها است ، جایی که تقاضا زیاد است” و “این اندازه گیری عرضه با حل نگرانی های عرضه و تقاضا در بازار ، به ثبات بازار مسکن کمک می کند. من رویای خودم را درباره بی خانمان ها تحقق خواهم بخشید.

هونگ ایک پیو ، رئیس کمیته سیاسی حزب دموکرات نیز گفت: “ما به ابتکار عموم مردم ، عرضه گسترده امکانات مختلف مبتنی بر تأمین مسکن با کیفیت بالا در مقادیر دوره ساز را ارائه داده ایم.” ”

در این شورا ، ما الگوی نوآورانه تأمین مسکن را در مرکز شهر تحت پنج اصل اساسی ایجاد کردیم: از توسعه و مسدود کردن فعال تقاضای سفته بازی. “ما تلاش خود را بر روی آن متمرکز کردیم.

[ad_2]