[ad_1]

آن چول سو ، رهبر حزب در شورای ملی ، خواستار انتخاب نامزدی برای انتخاب شهردار سئول از طریق یک رقابت مخالف تنها ، بدون در نظر گرفتن عضویت در حزب شده است.

با این حال ، قدرت مردم کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، بلافاصله امتناع کرد.

نماینده آن امروز (نوزدهم) یک نشست مطبوعاتی در مجلس شورای ملی برگزار کرد و پرسید: “پیوستن به قدرت مردم عقلانی نیست” و پرسید: “بستر ملی رقابت را برای کل مخالفان باز کنید.”

مدیر عامل شرکت آن همچنین پیشنهاد کرد ، “بیایید بدون هیچ قید و شرطی در بحث های سطح کار برای انتخاب رقابتی ترین کاندیدای مخالف ، از جمله اداره این سیستم عامل با مسئولیت مردم ، شروع کنیم.”

پس از مصاحبه ، دبیرکل لی Te-gyu ، دستیار دستیار آن ، به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم برای نامزدها در رقابت قدرت اصلی و نامزدهای مختلف خارجی مانند نماینده آن و نماینده سابق تئو گوم بهتر باشد. برای اجرای مسابقه دور هم جمع شوید. ”

با این حال ، رئیس جمهور کیم جونگ اون پیشنهاد آن را رد کرد و گفت: “این فرد به عنوان کاندیدای حزب شورای ملی کاندید خواهد شد و ما چاره ای نداریم که پس از تأیید نامزد ، در مورد وحدت بحث کنیم.”

وی در مورد بحث کار وحدت ، وی افزود: “این سمت مدیر عامل آن است” و افزود: حزب ما نمی تواند پیشنهادی را بپذیرد فقط به این دلیل که حزب ما مجبور به انجام کار است.

جئونگ جین سئوک ، رئیس کمیته مدیریت نامزدها نیز با ابراز عقیده منفی درباره SNS ، گفت: “پیشنهاد امروز Ahn تفاوت چندانی با مسابقه تک شات که Ahn تاکنون ترجیح داده است ، ندارد. ”

از نظر قدرت مردم ، تحلیلی دریافت شد که آن سود برنده ترین کارت را برای او انداخته است.

اگر مدیر عامل شرکت آن با یک نامزد نهایی برای قدرت مردم مسابقه دهد ، شانس کم است ، بنابراین او سعی می کند با پیوستن به 4 بازیکنی که مسابقه مقدماتی را 4-1 پشت سر گذاشتند ، پیروز شود.

هو یانگ جو تخمین زد که “به نظر می رسد مدیر عامل آن بهترین شرایط را برای او فراهم می کند.”

کیم جائه وون ، نماینده سابق مجلس نیز با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی گفت: “ما از نظر آن می خواهیم در مطلوب ترین زمان بازی کنیم” ، و اگر یک نظرسنجی انجام دهیم ، An Chul-Su کاملاً سودآور است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]