[ad_1]

یانگ چئول-سو ، رئیس اجرایی حزب مردم و نماینده سابق گوم تائه سئوپ ، نماینده مستقر در شورای ملی ، عصر امروز (چهارم) در مجلس شورای ملی دیدار کردند و تصمیم گرفتند در مورد وحدت در سطح کار بحث کنند. روش در این هفته.

پس از جلسه ، مدیر عامل شرکت آن گفت: “ما تصمیم گرفته ایم که جزئیات را با افراد در سطح کار بحث کنیم. ما اولین مشاوره را در سطح کار قبل از شنبه (6) برگزار خواهیم کرد.”

نماینده گوم جئون پیشنهاد کرد که اولین بحث 11 روز قبل از شروع سال جدید قمری انجام شود ، و نماینده آن گفت که او برای تأیید یک برنامه مشخص به زودی به بحث و گفتگو در سطح کار پاسخ داده است.

انتظار می رود این دو مسابقه را در 4 ماه آینده که مسابقه برای قدرت مردم به پایان می رسد ، به پایان برسانند.

در مورد اتحاد مجدد ، مدیر عامل آن اظهار داشت: “من می خواهم اواخر فوریه یا اوایل ماه مارس را کمی سریعتر از قدرت مردم ببینم.”

در جلسه امروز ، نماینده Geum تصمیم گرفت هر پنج شرط را برای مسابقات منطقه سوم ارائه شده توسط Ahn بپذیرد.

نماینده آن دیروز گفت که او موافقت می کند زمینه را برای تغییر رژیم ، اصلاح عدالت و انصاف ، عدم اظهارات منفی یا تهمت شخصی ، پذیرش نتایج مسابقه و دور دوم با نامزد قدرت مردم به عنوان دستاورد اتحاد مخالفان پان پيشنهاد شد.

با این حال ، ما در مورد روش های خاص اتحاد مانند نظرسنجی ها بحث نکردیم.

نماینده گوم توضیح داد: از آنجا که نه مدیر عامل شرکت آن و نه من بر روش خاصی اصرار نداریم ، من فکر می کنم این راهی برای پرسش از نامزد حزب حاکم از طریق نظرسنجی باشد تا ببیند چه کسی می تواند برنده شود.

نماینده آه به گوم جئون ، نماینده کنگره گفت: “همکاران ما با حسن نیت در حال رقابت با یکدیگر هستند” و گفت ، “من با نشان دادن تفاوت حقوق مخالفان از طریق رقابت سیاسی و بینشی ، اعتماد عمومی را به دست می آورم.”

نماینده گوم جئون ، که مدیر اجرایی اوضاع در اردوگاه An Chul-so در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 بود ، گفت: 9 سال از آن زمان می گذرد ، بنابراین ما به یک شخص جدید در سیاست خود احتیاج داریم.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]