[ad_1]

وزارت اتحاد تصمیم به اهدا 800 میلیون به صندوق همکاری جنوب و شمال برای تحصیل خانواده های جدا شده گرفته است.

وزارت وحدت اعلام كرد كه امروز (چهاردهم) شورای بین كره ای برای تبادل و ارتقا held همکاری را برگزار كرد و تصمیم گرفت از صندوق همکاری بین كره ای برای هفت مورد ، از جمله مطالعه در مورد خانواده های جدا شده ، حمایت كند.

در تمام اظهارات ، لی یونگ ، وزیر وحدت گفت که کره شمالی “فرصت های مختلفی را از طریق هشتمین کنگره حزب ایجاد کرده است” و گفت: “وزارت وحدت به جای اینکه به نتیجه ای کوتاه برسد ، آنچه را که اکنون می تواند انجام دهد گام به گام انجام خواهد داد. ”

نظرسنجی در مورد خانواده های جدا شده برای سومین بار پس از سال های 2011 و 2016 است. از آوریل تا اکتبر ، حدود 50،000 متقاضی خانواده های جدا شده که در کره زندگی می کنند ، موضوع نظرسنجی مانند به روزرسانی اطلاعات متقاضیان است.

وزارت وحدت همچنین تصمیم گرفت 4.77 میلیارد درآمد کسب شده برای مرحله اول فضای فرهنگی DMZ برای وحدت مسالمت آمیز و 3.345 میلیون درآمد کسب شده برای گردآوری مشترک فرهنگ کره ای زبانهای کره ای ، که از سال 2005 ترویج می شود ، تأمین کند. تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم

علاوه بر این ، 8.46 میلیارد KRW برای کار بنیاد پشتیبانی منطقه صنعتی Kaesong ، 1.92.74 میلیون KRW برای کار مرکز پشتیبانی تور Panmunjom ، 3.75 میلیارد KRW برای کار مرکز اتحاد کره آینده. شبه جزیره و 41 برای کار انجمن بین کره ای برای پشتیبانی از تبادل و همکاری. 22 میلیارد KRW پشتیبانی می شود.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]