[ad_1]

بیایید نگاهی دقیق تر به سیستم غرامت ملی بیندازیم که دولت برای مقابله با آن انتخاب کرده است. همانطور که اخیراً شنیده اید ، این سیستمی است که از سال 1995 آغاز به کار کرده است. اگر پس از دریافت واکسن عوارض جانبی داشته باشید ، می توانید از طریق مرکز بهداشت عمومی درخواست جبران خسارت در شهرداری کنید. سپس توسط دولت محلی مورد بررسی قرار می گیرد و ظرف 120 روز درباره اینکه آیا KCDC خسارت را تأمین می کند ، بحث خواهد شد. با این حال ، حتی اگر اجرای آن دشوار باشد ، اثبات خسارت کار آسانی نیست و مواردی وجود دارد که هیچ غرامت دریافت نمی شود.

گزارشگر یونگ هیون جونگ به این موضوع اشاره کرد.

<기자>

در سال 2009 ، یک زن 65 ساله A سه روز پس از تزریق آنفولانزا درگذشت و از سندرم میلر-فیشر رنج می برد ، که باعث اختلالات سیستم عصبی محیطی می شود.

خانواده آقای الف با درخواست “غرامت ملی قربانیان واکسیناسیون” غرامت دریافت کردند.

از سال 2009 ، مانند پرونده آقای الف ، 25 مورد جبران خسارت ملی برای مرگ و میر پس از واکسیناسیون آنفلوانزا تشکیل شده است.

با این حال ، آقای A تنها جایزه است.

روند سه مرحله ای پیچیده است و برنامه های زیادی وجود ندارد زیرا تبلیغات به درستی انجام نمی شود.

طبق داده های KCDC به دست آمده از SBS ، هر سال بیش از 100 ادعا برای جبران خسارت وجود ندارد و حتی به طور متوسط ​​40٪ از غربالگری حذف شده است.

میزان غرامت بر اساس متوسط ​​پنج سال گذشته ، 2.5 میلیون درآمد کسب شده در هر برنامه است.

[서상수/변호사 (한국의료분쟁조정중재원 조정위원장) : (부작용) 사례가 없거나 인과관계가 의학적으로 다툼이 있거나 이런 경우에는 쉽게 (보상) 받을 수 없고, 아마 재판을 하거나 법정 다툼을 해서 입증을 해야만….]

دریافت غرامت برای عوارض جانبی شناخته شده آسان است ، اما اگر علائم غیرمعمول باشد ، دریافت غرامت از طریق سیستم جبران خسارت ملی دشوار است.

واکسیناسیون می تواند عوارض جانبی ایجاد کند ، حتی اگر تمام قوانین ایمنی رعایت شود.

استدلال می شود که دولت باید اقدامات مقابله ای پس از واکسیناسیون را که به همان اندازه واکسیناسیون پیچیده است آماده کند ، زیرا زمان مطلق تولید و مطالعه عوارض جانبی واکسن COVID-19 وجود ندارد.

(پوشش ویدئو: پارک Jin-ho ، Jung Sang-bo ، ویرایش ویدئو: Ha Sun-woon)

doctor پزشک آمریکایی “دستم متورم بود” … دلیل واکسیناسیون کم ”

▶ [단독] در صورت بروز عوارض جانبی ، از “جبران ایمن سازی” استفاده کنید

[ad_2]