[ad_1]

در زمان مدیریت پارک گئون هی در شورای ملی ، یک استیضاح علیه قاضی Im Seong-geun ، که مظنون به شرکت در دادگستری نونگدان بود ، پیشنهاد شد. در طرح استیضاح 161 نماینده پارلمان از جمله حزب دموکرات نامگذاری شدند. آنها با انتقاد از قدرت مردم برای اهلی کردن دادگستری ، تصمیم گرفتند که استیضاح را علیه قاضی رئیس کیم من سو آغاز کنند.

این هان سه هیون است

<기자>

امروز (اول) ، شورای ملی اتهام استیضاح علیه قاضی Im Seong-geun را كه متهم به دخالت در دادگاه 7 ساعته به ظن كشتی Sewol توسط رئیس جمهور سابق Park Geun-hye است ، ارائه داد.

این اولین پرونده ای است که در آن پرونده استیضاح علیه قاضی بدوی غیر از قاضی دادگاه عالی تشکیل شده است.

در لایحه استیضاح 161 نفر ، از جمله لی تن هه ، نماینده دموکرات ، که قاضی بود ، معرفی شدند.

قانون گذاران گذرنامه گذرنامه مانند حزب عدالت ریو هوژونگ ، عضو حزب باز دموکراتیک کانگ مین جئونگ و عضو جریان اصلی حزب یونگ هه یین نیز در آن شرکت کردند.

[이탄희/더불어민주당 의원 : 반헌법 행위자는 헌법재판을 받아야 합니다. 법 앞에 만인은 평등합니다. 판사도 예외가 아닙니다.]

دادستانی استیضاح فردا به جلسه عمومی شورای ملی گزارش می دهد و در چهارم رأی می دهد.

بیش از 10 نماینده هستند که در پیشنهاد 151 رأی شرکت کردند که حد نصاب آراست ، بنابراین تصویب لایحه استیضاح ایمن به نظر می رسد.

با این حال ، جریان های هوا نیز در داخل گذرنامه یافت می شوند و باعث ایجاد مزاحمت از باد می شوند.

سخنگوی دموکرات گفت: “این نگرانی وجود دارد که پس از صدور کیفرخواست درگیری با دادگاه از سر گرفته شود.”

دولت مردم ، که از “توصیف دادگستری” انتقاد کرده است ، تصمیم گرفته است که استیضاح رئیس دادگستری کیم جونگ اون را بررسی کند.

این بدان معناست که تصمیمی متناسب با سلیقه رژیم و به تعویق انداختن روند انتخابات مربوط به انتخابات غیرمنصفانه 4:15 است که از آن به عنوان یک استراتژی “آتش بازی” در پاسخ به طرح استیضاح قاضی ایم تعبیر می شود.

(پوشش تصویری: پارک جین هو · کیم سونگ تائه ، ویرایش ویدئو: چوی هه جوان)

[ad_2]