[ad_1]

“Muk-a-kasha”

اختصارات معمول است ، اما من نمی دانم برخی از شما فکر می کردند این یک بازی کلمه ای است. Mok-a-Juk یکی از رهنمودهای سیاست کره شمالی است که توسط وزیر اتحاد لی یینگ-یونگ هنگام روی کار آمدن وی پیشنهاد شده است. هدف او حل “چیزهایی برای خوردن ، مریض بودن ، دیدن قبل از مرگ” است. اصل ترویج مسائل بشردوستانه ، مانند مسئله غذاهای کره شمالی ، مسئله بهداشت و مسئله خانواده های جدا شده ، جدا از سیاست ، در روش لی در جوانان تأکید شده است. در وزارت وحدت ، پس از گرفتن تنها حرف اول ، اغلب به عنوان اختصاری از این دست یاد می شود.

این مفهوم چگونه کار می کند؟ در حال حاضر ، هنوز در سطح “نقش” وزارت وحدت است. دلیل آن ساده است. این به این دلیل است که کره شمالی پاسخی نمی دهد. دولت سعی کرد از طریق سازمان های بین المللی از کارت پشتیبانی انحراف استفاده کند ، اما کره شمالی موافقت نکرد. هشتمین کنگره حزب به عنوان “یک مسئله ناچیز” همکاری در هند را بی ارزش کرد ، بنابراین به نظر می رسد که فضای ضد جنگ هنوز فراهم نشده است.

وزیر اتحادیه لی یانگ (عکس = اخبار یونهاپ)

با این حال ، وزارت اتحادیه موقعیت خود را برای ادامه پرداختن به مسئله همکاری در هند ، که توسط اصطلاح “meok-a-juk” نشان داده شده است ، تأیید کرد. وزیر اتحاد لی یونگ در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مقر بیست و پنجمین مذاکرات بین کره ای برگزار شد ، مجدداً خواستار موضوع اصلی “خوردن و خوردن” شد و گفت:

همچنین به احتمال همکاری بشردوستانه با دولت بایدن توجه شده است. وزیر لی گفت: “حتی اگر به موضع دولت ایالات متحده نگاه کنید ، ما باید به طور مداوم همکاری بشردوستانه را ارتقا دهیم ، از آن حمایت کنیم.” دولت بایدن “استراتژی جدید” برای سیاست کره شمالی خود پیش بینی می کند ، اما به هر حال انتظار می رود جو نسبت به دولت ترامپ در این مورد منطقی تر باشد. به نظر می رسید که من به جلسات وزیر امور خارجه بلینکلن در کمیته روابط خارجی سنا در ساعت 20:00 به وقت محلی علاقه مند شدم: “مهم نیست که با کره شمالی چه کاری انجام می دهیم ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که نگاه انسانی ، و همچنین از نظر امنیت. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که در هر کاری که انجام می دهیم ، نگاهی به جنبه انسانی معادله داریم ، نه فقط جنبه امنیتی معادله.) ”

حتی اگر گفتگوها با دولت بایدن بهم پیوسته باشد ، کره شمالی در نهایت باید در را باز کند. وی گفت: “به نظر می رسد درست است که کره شمالی برای ارزش کمتری (مسئله همکاری با هند) ارزش قائل است.” “آیا این یک پروسه ذکر برای برجسته کردن موضوع اصلی متمرکز بر مسئله نظامی نیست؟ من اینطور می بینم وی افزود: “من فکر نمی کنم در مورد قرنطینه ، همکاری بشردوستانه ، بازدیدهای فردی و غیره کاری انجام دهم.” “البته این بدان معنا نیست که کره شمالی صریحاً نه گفته است.

کره شمالی ، که آستانه روابط بین کره ای را با “موضوعات اساسی” بالا برده است ، و ایالات متحده آمریکا که با “استراتژی جدید” انعطاف پذیری در همکاری های بشردوستانه را ارائه می دهد. در این شرایط ، آیا “Mook-A-Jook” ساخته لی In Young-pyo فقط یک “عبارت جذاب” باقی خواهد ماند یا یک موفقیت واقعی “خالی” باقی می ماند.

وزیر در ابتدای سال به نقل از فیلم “ثور” به نقل از “زمانی که انرژی جهان متمرکز است” و این موضوع داغ شد. ثور می گوید وقتی نه جهان در یک راستا قرار می گیرند ، انرژی جهان متمرکز می شود و تحول بزرگی اتفاق می افتد. همانطور که وزیر لی گفت ، آیا مجموع سه “آمریکای جنوبی و شمالی در سال 2021” می تواند انرژی جهان را بازگرداند؟ وزیر لی پیش بینی کرد که “این زمان وزارت وحدت خواهد بود”. وضعیت کرونا 19 نیز باید کاهش یابد ، اما برای زمان الحاق مجدد وزارت ، این معادله مکعب پیچیده هنوز در آمریکای شمالی ، کره جنوبی و کره شمالی حل نشده است.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]