[ad_1]

“منظور از” Pohjois “است؟

در روند بررسی لیست پرونده های پاک شده توسط مقامات دولتی وزارت صنعت در شکایت برای تعطیلی نیروگاه هسته ای ولزونگ ، کلمه مشکوک “Pohjois” برجسته شد. نام پوشه (“60 Pohjois”) حاوی پرونده “طرح ارتقا the ساخت نیروگاه هسته ای کره شمالی” بود.

وقتی فرهنگ لغت را جستجو کردم ، فکر کردم ، “آیا خواندن” برای لذت “یا” آیا چنین کلمه انگلیسی وجود دارد؟ ” “اگر نام پوشه توسط یکی از کارمندان وزارت صنعت حذف شده بود ، آیا باید چیزی پنهان باشد؟ در این صورت ، آیا کلمه hangul با الفبای مربوطه جایگزین می شود؟ اما حتی اگر به آن فکر کنم ، با دیدن اینکه از واکه “ㅔ (p)” شروع می شود ، به این نتیجه رسیدم که چنین نیست. بنابراین اگر آن را دوباره بخوانید ، اینطور خواهد بود؟ سرانجام ، من فهمیدم که “Pohjois” یک کلمه فنلاندی است که به معنی “شمال” است در یک سری سوالات ناشی از کمبود دانش است.

پس از اینکه تیم SBS “فروش تا پایان” به طور مستقل کیفرخواست را در رابطه با سو susp ظن تعطیل نیروگاه هسته ای ولزونگ در 28 ماه گذشته پس از شدت طوفان ، بر محافل سیاسی دریافت و صادر کرد. کیم جونگ اون ، رهبر مردم حزب مخالف اول ، رئیس اقدامات متقابل اضطراری ، گفت: “رژیم Moon Moon Jae-in مخفیانه در حال ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی است.” در پاسخ ، حزب دموکرات با او مخالفت کرد و گفت: “قبل از انتخابات” قدرت مردم عملیات جدیدی را در باد شمال انجام می دهد. علاوه بر این ، خانه آبی به انتقاد از حزب مخالف و اجلاس بین کره ای در سال 2018 این س addedال را اضافه کرد که به نظر می رسد محتوای USB که رئیس جمهور مون جائه در اختیار دبیرکل کار کیم جونگ اون قرار داده است چیست؟ سوزش.

● توضیحی از وزارت صنعت که درک آن دشوار است

وزارت صنعت ، كه اسناد را تهیه كرده است ، گفت: “این فقط ابعاد ایده های مورد بحث توسط وزارتخانه ها پس از اولین اجلاس بین كره ای است”. با توجه به امکان ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی ، چنین توضیحی ممکن به نظر می رسد. با این حال ، درک این که یک سند در سطح ایده است و نسخه به روز شده است یا گزارش یک ماده بررسی داخلی است و نه موقعیت رسمی دولت ، دشوار است. علاوه بر این ، در نگاه اول دشوار است درک کنیم که دولت ، که انرژی هسته ای را در خارج از کشور به عنوان یک وظیفه دولتی تعیین کرده است ، ایده ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی و بحث درباره آن را بدون هیچ گونه دستورالعمل ارائه می دهد. در نهایت ، احتمالاً سو the ظن در روند نوشتن سند و روند حذف از طریق تحقیقات دادستانی ، که سند را ترمیم کرد ، آشکار می شود.

وزارت صنعت / حذف پرونده

● مسئله مطرح شده توسط SBS فقط نیروگاه هسته ای کره شمالی نیست

مبارزات سیاسی برای ساخت نیروگاه های هسته ای در کره شمالی در حال حاضر به عنوان بزرگترین مشکل در حال ظهور است ، اما این تنها مسئله مطرح شده توسط تیم “فروش تا پایان” در میان پرونده های حذف شده توسط مقامات وزارت صنعت نیست. “سو of ظن بازرسی” نیز مسئله قابل انتقال نیست ، مانند اینكه وزارت صنعت قبلاً گرایشات سازمان های غیردولتی علیه جنگ پس از هسته ای را فهمیده است و چگونه می توان برنامه ای برای ملاقات فقط پلیس را در رایانه ها پیدا كرد. وزارت صنعت در میان پرونده های حذف شده حتی سندی وجود داشت که روند انرژی انرژی هسته ای و هسته ای اتحادیه کره توسط وزارت صنعت را مشخص می کند.

در رابطه با خاموش شدن زود هنگام نیروگاه هسته ای Wolseong ، سو the ظن “همدردی بین خانه آبی و وزارت صنعت” نیز باید به عنوان یک مشکل جدی تلقی شود. در شکایات مقامات دولتی وزارت صنعت آمده است که وزارت صنعت از تصمیم تعطیلی نیروگاه هسته ای خانه آبی حدود 20 روز قبل از تصمیم گیری گزارش داده است. این زمان زمانی است که ارزیابی امکان سنجی اقتصادی منتشر نشده و هیئت مدیره از مدیران کره هیدرو و انرژی هسته ای که تصمیم به تعطیلی نیروگاه هسته ای گرفته اند مطلع نشده است.

سوicion ظن ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی همه مسائل را در بر می گیرد و به یک سیاهچاله در دنیای سیاسی تبدیل می شود. در حزب مخالف ، خانه آبی و حزب حاکم “پنهان” شدند ، و خانه آبی و حزب حاکم “سو susp ظن غیر مسئولانه” را مطرح کردند و فقط به استدلال های یکدیگر اشاره کردند. این بدان معنا نیست که ساخت نیروگاه هسته ای کره شمالی مهم است یا خیر ، زیرا واقع بینانه نیست. با این حال ، از آنجا که سایه سو susp ظن ساخت نیروگاه هسته ای در کره شمالی به عنوان موضوع مبارزه سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد ، سو the ظن “بازرسی گروه خصوصی” و سو the ظن معاون صنعت چونگ و دا دا نباید پوشانده شود . من به عنوان یک خبرنگار که موضوع را پوشش می دهد ، با علاقه به تماشا ادامه خواهم داد.

[ad_2]