[ad_1]

طرح مارک کره شمالی تا سال 2021

مشخص شد که اصطلاحاً “مطبوعات ضدآمریکایی” در لیست مارک هایی که کره شمالی اعلام کرد امسال صادر می کند ، وجود ندارد. در کارشناس تمبر پستی کره شمالی ، لی سانگ یون ، عضو کمیته ورزشی شورای ملی آشتی و همکاری ملی ، طرح تمبر کره شمالی برای SBS فاش کرد که هیچ لیستی از تمبرهای پیام کره شمالی به ایالات متحده وجود ندارد. .

این طرح عمدتا حاوی تمبرهایی است که برنامه سیاسی داخلی را منعکس می کند و تمبرهایی را برای بازیگران غیر سیاسی نشان می دهد. تمبرهایی که برنامه داخلی کره شمالی را منعکس می کنند شامل یک نشان بزرگداشت 79 سالگی کیم جونگ ایل در 16 فوریه ، یکی بزرگداشت تولد کیم ایل سونگ در 15 آوریل و دهمین سالگرد انتصاب رهبر می باشند. کیم جونگ اون فرمانده کل جمهوری در 30 دسامبر. علاوه بر این ، اینها مارک های مربوط به گیاهان ، آثار هنری ، محصولات ویژه ، حیوانات و خط مترو پیونگ یانگ است.

کره شمالی مهر یادبود سال نو

کره شمالی از 25 ژوئن تا 27 ژوئیه ، تاریخ توافق آتش بس ، یک دوره مبارزه مشترک ضدآمریکایی را تعیین کرد و به احترام آنچه که به معنای از دست رفتن این طرح است ، تمبرهای ضد آمریکایی صادر کرد. امسال اما اولین بار نیست. کره شمالی در سال 2018 تمبرهای ضد آمریکایی صادر کرد و به سرعت آنها را حذف یا جمع آوری کرد ، گویی جو اجلاس بین ایالات متحده و کره شمالی را در نظر گرفته است. هیچ برنامه ای برای صدور تمبر پستی ضدآمریکایی در اوایل سال 2019 ، هنگامی که دومین اجلاس سران آمریکا و کره شمالی در حال بحث بود و در سال 2020 ، هنگامی که دستیابی به موفقیت در مقدمه اعلام شد ، وجود نداشت. بنابراین ، او برای سومین سال امسال برنامه مطبوعات ضد دولتی تنظیم نکرده است. با این حال ، می توان گفت این سالی است که دولت بایدن افتتاح شده است ، که تفاوت آن در دو سال گذشته است.

کره شمالی توضیحی مستقیم به مطبوعات ضدآمریکایی ارائه نداد. با این حال ، می توان فرض کرد قبل از اینکه موقعیت دولت بایدن در مورد کره شمالی به درستی سنجیده شود ، تصمیم گرفته شود که لازم نیست اعلام شود که “ایالات متحده را در آینده محکوم خواهد کرد”. در این زمینه ، همچنین به نظر می رسد که دبیرکل کیم جونگ اون ایالات متحده را دشمن اصلی خود خواند و گفت: “ما با اصل باند Kang Dae و سلف آن به معامله با ایالات متحده ادامه خواهیم داد.”

بعلاوه ، لازم به یادآوری است که طرح تمبر پستی 2021 در سال گذشته نهایی شد. علی رغم پیروزی بایدن پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، یونگ كوك بیش از هر زمان گیج تر بود و فرض بر این است كه بعداً با اطمینان نوشته می شد. این واقعیت که کره شمالی مدتی ساکت بوده و بدون اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در روزنامه “ترود” سکوت می کند ، زمینه ای است که روند تماشا و تماشا همچنان ادامه دارد.

در روز 14 ، کره شمالی به احترام هشتمین کنگره حزب کارگر در میدان کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ رژه برگزار کرد.

البته ، حتی اگر متوجه تمبر نشده باشید ، نباید زیاد معنای آن را بدهید. به این دلیل که تمبرها بسته به نیاز کره شمالی در هر زمان و خواه اعلان اخطاریه ای قابل چاپ هستند. علاوه بر این ، سطح “حمله اسبها و تصاویر” و سطح نیروهای مسلح باید به عنوان باند مجزا در نظر گرفته شود. کره شمالی اعلام کرده است که حملات ICBM را از طریق هشتمین کنگره حزب بهبود می بخشد ، از SLBM جدید رونمایی می کند و برای اولین بار طرح زیردریایی هسته ای جدید را تدوین می کند. مارک های ضدآمریکایی که این بار عرضه نمی شوند ممکن است در هر زمان پرداخت شوند یا ممکن است پرداخت نشوند ، اما گفته می شود کره شمالی به کار خود ادامه می دهد.

[ad_2]