[ad_1]

نخست وزیر جئونگ سای گون (عکس = اخبار یونهاپ)


“حمایت از واکسن ها علیه کره شمالی” حتی از نخست وزیر چونگ تکامل یافت

مشکلی وجود دارد که امروزه دولت به کنترل سطح آب توجه دارد. این مسئله “حمایت از واکسن علیه کره شمالی” است. اظهارات نخست وزیر جئونگ شی گون و اطلاعات توضیحی اضافی در مورد بحث سیاسی روزنامه نگاران خارجی در تاریخ 27 ، منعکس کننده این وضعیت است.

“اگر واکسن COVID-19 باقی بماند ، نیازی به بستن امکان تهیه آنها برای کشورهای دشوار در کشورهای سوم یا کره شمالی نیست.”

این سخنان نخست وزیر در آن زمان است. دفتر نخست وزیری همزمان با گزارش اظهارات برخی رسانه ها ، همراه با وضعیتی که واکسیناسیون در کره آغاز نشده بود ، شروع به توسعه کرد. به طور جداگانه “مطالب توضیحی” به خبرنگاران توزیع می شود

“هنوز توسط دولت به عنوان یک تحقیق انسانی در اصل بررسی نشده است.”

این احتمال بسته نشده است اما موضع اصولی است که هنوز محقق نشده است. وزارت وحدت همچنین از مصاحبه نوامبر گذشته با وزیر لی این یانگ چندین بار مواضع مشابهی را اتخاذ کرده است.

“هیچ مشورت خاصی با مقامات بهداشتی در این مرحله انجام نشده است” (23 ژانویه)
“در این مرحله هیچ مشورت خاصی در دولت انجام نشده است” (28 ژانویه)

فضای نامطلوب ، تشدید بحث در مورد حمایت از واکسن ها علیه کره شمالی است. در تاریخ 25 ، یک مقام ارشد از وزارت وحدت توضیح داد ، “(وزیر لی این یانگ در نوامبر سال گذشته گفت) اشتراک گذاری زمانی واقعی است که کافی نباشد. آنها همچنین آن را” بیش از حد پذیرفته “ارزیابی کردند ، اما آنها گفت: “ایمنی ما حرف اول را می زند.”

هنوز هم جا است. می توان در نظر گرفت که پیش شرط “مرحله فعلی” پیوست شده و موضع اصلی “ارتباطات” دولت است.

وزارت وحدت بر این عقیده است که “پاسخ مشترک بین دو کره برای بیماری های عفونی مانند کرونا 19 ضروری است.”

واکسن کره شمالی ، کرونا 19 (عکس = خلیج پیکسار ، گتی ایماژ کره)

actual فرصت واقعی برای درخواست چیست؟ … 3 کارشناس پرسیدند

با این وجود ، جدا از “اراده” دولت ، احتمال واقعی می تواند نکته مهمی در این امر باشد. تا به امروز ، برخی از جنجال ها تا حد زیادی بر “اراده” دولت متمرکز شده است. بنابراین ، در این پرونده پوشش ، می خواهم به مورد دوم اشاره کنم.

بنابراین ، من از سه نفر ، یک متخصص بیماری های عفونی و یک متخصص مراقبت های بهداشتی در کره شمالی پرسیدم. “چه امکان حمایت از واکسن ها علیه کره شمالی وجود دارد؟”

آنها هنوز مات هستند و می گویند برای بحث و گفتگو خیلی زود است.

اولین چیزی که حتی متخصصان پزشکی به آن اشاره کردند ، احساسات عمومی بود. ایده این است که نادیده گرفتن افکار عمومی و ترویج آن امكان پذیر نخواهد بود. همچنین ارزیابی شد که توضیح دولت که اصولاً معتبر به نظر می رسد ، زیرا وضعیت حتی واکسیناسیون را در کره آغاز نکرده است. کارشناسان خاطرنشان می کنند ، جدا از آن ، هنوز متغیرهای زیادی وجود دارد. بر اساس پاسخ به شرح زیر است.

1) چگونه می توان مستقیماً درخواست داد؟ اگر کره شمالی آن را دریافت نکند ، نمی توان به این مهم دست یافت.

“کره شمالی در حال حاضر چیزی (از جنوب) نمی گیرد.” (متخصص طب پیشگیری الف)
“اکنون زمان آن نیست. کره شمالی فوراً آن را نمی گیرد.” (کیم شین گون ، رئیس اتحادیه بهداشت و پزشکی)

کره شمالی حتی پس از اعلام موضع اصلی دولت هیچ واکنشی نشان نداده است. بلکه با گفتن اینکه این یک “مسئله جزئی” است ، از اهمیت همکاری قرنطینه کاسته شده است. از آنجا که روابط بین کره ای هنوز سرد است ، عقیده ای وجود دارد که اگر کره شمالی پیشنهاد قبول آن را ندهد ، به هر حال امکان پذیر نخواهد بود. کیم شین گون ، رئیس اتحادیه بهداشت و پزشکی ، همچنین گفت کره شمالی از این توجیه قدردانی می کند. آنها همچنین اظهار نظر منفی کردند که از منظر به راحتی به پیام حمایت پاسخ نمی دهند.

2) واکسن ها نیز به نوع آن بستگی دارد … Pfizer دشوار است

(“حتی در صورت اعمال ، کره شمالی ممکن است از واکسن استفاده کند یا نکند)” (A)
“واکسیناسیون (Pfizer) ، که باید دامنه 70- درجه را حفظ کند ، آسان نیست (حتی اگر اعمال شود).
تحقق شرایط دشوار خواهد بود زیرا تجهیزات ذخیره سازی و برق اضافی باید ارسال شوند. (شین یانگ جان ، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه هانیانگ)

صرف اینکه می خواهید او را واکسینه کنید به این معنی نیست که می توانید همه چیز را به او بدهید. ذخیره و حمل واکسن های فایزر بسیار دشوار است. حداقل Pfizer می گوید ، با توجه به سیستم پزشکی عقب مانده کره شمالی ، پذیرش آن آسان نخواهد بود. بنابراین ، یک متخصص ناشناس A و نه احتمال حفظ زیرساخت برای حمایت از آن اشاره کرد.

3) بزرگترین متغیر “چین” است

“بزرگترین متغیر زمانی است که چین می گوید همه چیز را پشتیبانی می کند. (پس) کره کاری ندارد.
(در صورت درخواست برای چین ، این نیز برای ابتکار عمل (برای چین) است) “(پروفسور شین یانگ جان)

گفته می شود اگر چین تصمیم به درخواست بگیرد ، بازی به هر حال به پایان می رسد. پروفسور شین گفت: “اگر چین پیشنهاد دهد مابقی را بدهد و کره شمالی آن را بپذیرد ، کره شمالی نباید (از جنوب). البته نه.” اگرچه مشکل عوارض جانبی واکسن های چینی همچنان وجود دارد ، پروفسور شین اشاره می کند که به هر حال مشکل عوارض جانبی یک مشکل جهانی است. وی افزود: واکسن چینی از نظر دمای ذخیره سازی مشکلی ندارد.

4) تهیه واکسن های کره شمالی از طریق COVEX (ارائه دهنده واکسن بین المللی)

“اگر (کره شمالی) بخواهد آن را از طریق Kobex بدست آورد ، امکان دستیابی آن نیز وجود خواهد داشت” (A)

“این یک تعهد بین المللی است (بین کشورهای درگیر در Kovex) که حتی کشورهای فقیرتر با 20٪ حقوق را باعث می کند. این سوال وجود خواهد داشت که آیا (دولت) از طریق خدمات Kobex از کره شمالی حمایت می کند. کره) این روش خاصی برای دادن نیست) ، بلکه دادن پول از هر کشور به کشورهای در حال توسعه و غیره است. “(شین یانگ جان ، استاد دانشگاه هانیانگ)

“اگر (دولت) فاش کند که از طریق Kovex درخواست خود را می دهد ، ممکن است برای (کره شمالی) آسان نباشد” (رئیس جمهور شین گون کیم)

سازوکار Covex که توسط WHO سازماندهی شده است ، با هدف اطمینان از اینکه 20٪ از مردم می توانند واکسن را حتی در کشورهای در حال توسعه تا پایان سال آینده دریافت کنند ، تأمین می شود. از آنجا که کره شمالی نیز درگیر است ، 20٪ از حمایت واکسن را می توان از طریق Kovex بدست آورد. توضیح داده شده است که حتی اگر دولت کره جنوبی به این مکان کمک کند ، حمایت از کره شمالی به ویژه دشوار خواهد بود ، زیرا از کشورهای فقیر در سراسر جهان حمایت می کند. حتی اگر روش خاصی از پشتیبانی موفقیت آمیز باشد ، پذیرش کره شمالی هنوز ناشناخته است.

سازمان های دولتی می خواهند ابتدا واکسن تاج بگیرند

● چگونه باید به “موقعیت اصلی” نگاه کنیم؟

در این شرایط ، دولت اصولاً اهداف خود را بیان می کند. ارزیابی از این چیست؟ پاسخ کمی متفاوت بیرون آمد. اولویت دادن به افکار عمومی ، اما بحث در مورد مسائل بشردوستانه ضروری بود. از طرف دیگر ، برخی می گویند شایسته نیست دولت ، نه یک سازمان خصوصی ، حکومت کند. اکنون اظهارات دولت در نتیجه “وخیم بودن وضعیت داخلی (داخلی) رو به وخامت است زیرا در واقع اعمال نمی شود”) مطرح شده است. از آنجا که اخیراً دولت بایدن از قصد خود برای شرکت در Cobex خبر داد ، پیشنهاداتی نیز برای تمرکز دولت بر روی بحث های زیر آب با ایالات متحده به جای مستقیم وجود داشت.

به طور خلاصه ، دولت آماده به نظر می رسد ، اما آماده بودن این کار را آسان نمی کند. تمایل اخیر دولت به بیان موضع اصولی خود و توجه همزمان به کنترل سطح آب را می توان در نتیجه انعکاس موضع دولت مبنی بر اینکه می خواهد به کره شمالی پیامی ارسال کند و از زوال افکار عمومی جلوگیری کند ، تفسیر شود.

[ad_2]