[ad_1]

رئیس ستاد ارتش نام یانگ شین و رئیس ستاد نیروی دریایی بو سوک جونگ

اخیراً رئیس ستاد ارتش نام یانگ شین و رئیس ستاد نیروی دریایی بو سوک جونگ محبوب شده اند. رئیس جمهور نام یانگ شین در مورد روابط بین افسران و درجه دار صحبت کرد ، در حالی که رئیس جمهور بو سوک جونگ شام را با کارمندان جدید آغاز کرد. همچنین صداهایی به نام Byeonggai-sama (兵家 之 常事) وجود دارد و بسیاری از عملکردهای دو رئیس ستاد انتقاد می کنند.

این فقط یک چیز پیش پا افتاده برای پوشاندن نیست ، بلکه در واقع یک معامله بزرگ است. اگر دستور و عمل ژنرال ها را دوست ندارید ، افسران ارشد و رده های مختلف می توانند س questionsالاتی را ایجاد کنند. شما باید از سیاست ها و عملیاتی که در مورد آنها تصمیم گرفته شده پیروی کنید ، اما در غیر این صورت می توانید خود ادعا کنید. ارتش دموکراتیک باید. اگر شام رئیس جمهور بو سوک جونگ و سخنان رئیس جمهور نام یانگ شین چشمگیر نباشد ، او البته می تواند انتقاد کند. اگر می توانستم انتقاد کنم و ارتباط برقرار کنم و حل و فصل کنم کافی بود. با این حال ، روند و پایان آن وحشتناک نیست.

در این مرحله نمی توانم کمک کنم اما نپرسم آیا منبع کلمات و نوشته های منتقدانی که به رئیس ستاد می ریزند خالص است؟ رئیس جمهور بو سوک جونگ اولین رئیس ستاد نیروی دریایی از ججو بود ، منطقه سوم غیر از یونگنام دو و هونام دو ، و رئیس جمهور نام یونگ شین اولین کشنده و اولین رئیس ستاد ارتش از منطقه مدرسه بود. وجه اشتراک آنها اقلیت فرماندهی عالی ارتش ما است. این نادر است. لازم است بررسی شود که آیا قدرت ارتش یا نیروهای مصادره شده موقت ناعادلانه به رئیس ستاد کل که اصلی ترین آنها نیستند حمله می کنند. این بدان دلیل است که شواهد چنین سوuses استفاده ها و ردپای پروژه یکی یکی آشکار می شود.

● بعد از شام در جزیره Baengnyeongdo ، فقط یک حادثه رخ داد

رئیس ستاد نیروی دریایی بو سوک جونگ عصر هشتم به سه کارمند جدید در مأموریت غذا می داد. با همراهی سرو می شود. این وعده غذایی 9 ساعت پیش به پایان رسید و مورد تأیید نیروی دریایی قرار گرفت. حدود یک ساعت بعد ، یک گروهبان از موشک هدایت شونده پرسرعت که در دریاهای جنوبی جزیره Baengyong فعالیت می کرد ، ناپدید شد. بعد از پایان غذای رئیس جمهور یک حادثه ناپدید شدن اتفاق افتاد. بنابراین ، اگرچه گروهبان ناپدید شد ، اما لذت بردن از غذا خوردن و همراهی رئیس جمهور هیچ اتهامی نیست.

سوک جونگ بو ، رئیس ستاد نیروی دریایی

اندکی پس از حادثه ناپدید شدن ، نیروی دریایی یک تیم واکنش اضطراری را دعوت کرد تا وارد عمل شود. رئیس ستاد سوک جونگ بو با دریافت گزارش های تلفنی اوضاع را مدیریت می کند. این نقش رئیس کابینه است. در ابتدا ، رئیس ستاد فقط قدرت نظامی داشت ، اما هیچ فرماندهی نظامی نداشت. عملیات در منطقه تماس با یک سیستم فرماندهی منتهی به وزارت دفاع-عملیات فرماندهی مشترک-فرماندهی-ناوگان دوم انجام می شود. بنابراین مسئولیت ژنرال برای فرماندهی عملیات یک گروهبان مفقود شده هیچ معنایی ندارد.

غذا خوردن با کارکنان در خارج از ساعت کار بدون انتقاد نیست. به دلیل کرونا 19 ، رئیس ستاد در حیاطی که همه تعطیلات و تفرجات سربازان را زیر نظر می گرفت ، با کارمندان شام می خورد و جلسات و شام های خصوصی به تعویق می افتد. ملاقات دست و پا با کارمندان تازه منصوب شده ، حتی به عنوان یک اتاق ناهار خوری ، کمی نامناسب بود. اما این بدان معنا نیست که ما اینقدر ناراحت خواهیم شد. ارتش نباید از این نوع چیزها متزلزل شود و ارتش نباید از این نوع چیزها متزلزل شود.

● آیا سخنرانی ارتشبد نامناسب بود؟

در 21 دسامبر سال گذشته ، رئیس ستاد ارتش نام یانگ شین یک کنفرانس ویدئویی با سران گردان یا واحدهای بالاتر برگزار کرد. وقتی این افسر با افسر افسر صحبت کرد ، آقای نام به موارد افتخار و حقارت پرداخت. پیش از این ، بعد از چند اتفاق نامطلوب بین افسر و درجه دار ، این میزان توجه بود.

رئیس ستاد ارتش نام یانگ شین

در پاسخ ، چندین مقام ارشد در مورد اظهارات آقای نام شکایتی را به کمیسیون ملی حقوق بشر در کره ارائه دادند. آنها اصرار داشتند که رئیس ستاد ارتش اصرار داشت که “یک افسر مجاز است با یک افسر درجه دار صحبت کند” و حقوق اخلاقی درجه دار را نقض کرد.

در نظم نظامی سلسله مراتبی افسر سانگمیونگ هابوک رئیس افسر درجه دار است. حتی یک افسر جدید می تواند یک گروهبان ارشد را به زبان ساده آموزش دهد. اما آنها هر روز نسبت به یکدیگر احترام می گذارند. ممکن است مواردی وجود داشته باشد که افسری که یک افسر شکنجه است و دارای آداب و دیوارهای زیادی است ، با معاون گروهبان پدرش صحبت می کند ، اما این مشاوران در همه دنیا هستند.

مشخص شده است که وضعیت دشواری وجود دارد که نشان می دهد نام یانگ-شین مجبور است نظم سلسله مراتبی افسران و معاونان را بازگرداند. خوب بود افسرانی که از اظهارات رئیس ستاد آزرده خاطر شده بودند ، به رئیس ستاد ابراز تاسف کرده و آنها را سازماندهی کنند ، یا اینکه رئیس ستاد در وهله اول رئیس را متقاعد کرده بود. این همه بود. مسئله تکان دادن رئیس ستاد نیست.

● توزیع دادخواست های مصنوعی … آیا دوباره DNA بد را تحریک می کنید؟

اولین گزارش رئیس جمهور بو سوک جونگ ساعت 8 صبح روز نوزدهم بود. گویی منتظر گزارش بود ، حدود ساعت 9 ، فقط یک ساعت بعد ، طوماری برای خانه آبی مطرح شد و خواستار “توقف رئیس جمهور بو سوک جونگ” شد. انتشار دادخواست های ملی از طریق نظرات اینترنتی از ساعت 9:42 آغاز شد. وزارت دفاع که به کندی شهرت دارد ، ظهر امروز به معاون رئیس جمهور دستور داد. همه این فرایندها مانند عملیات نظامی یا صاعقه در یک روز انجام شد ، گویی که حادثه با رفیق گیونگچون اتفاق افتاده است.

در حال حاضر تنها 10 نفر هستند که با دادخواست شهروندان علیه رئیس جمهور بو سوک جونگ موافقت کردند ، اما در روز نوزدهم حدود 5 نفر حضور داشتند. از آنجا که رضایت زیادی وجود ندارد ، گاه به گاه خصوصی است. افراد کمی از دادخواست اطلاع داشتند ، به استثنای خواهان. با این وجود ، محتوا تقریباً همزمان با ثبت دادخواست ملی کاملاً شناخته شده بود. شخصی به عمد آن را توزیع می کند.

توزیع کنندگان در تاریخ نوزدهم هنگام انتشار اولین مقاله درباره اینترنت اظهار نظر کردند. من قبلا و بعد از آن هیچ نظری ندادم. در نوزدهم ، وی درباره 25 مقاله مرتبط در آدرس اینترنتی دادخواست عمومی رئیس جمهور بو سوک جونگ اظهار نظر کرد. Character ID ترکیبی از حروف الفبا است که شامل کلاس نظامی است. او مانند یک سرباز فعال به نظر می رسد. بر اساس گزارش ها ، این شخص احتمالاً با طرح یک دادخواست برای خانه آبی و پخش مستقیم آن ، ایجاد افکار عمومی منفی علیه رئیس جمهور بو سوک جونگ.

شخصی که آدرس دادخواست عمومی مربوط به رئیس جمهور بو سوک جونگ را منتشر کرد شروع به اظهارنظر در مورد نوزدهم هنگام انتشار گزارش کرد.

مقامات نظامی بطور مداوم مشاهده می کنند که حزبی وجود دارد که در روز نوزدهم مجموعه ای از محاکمات را برنامه ریزی کرده است که منجر به گزارش شام با رئیس جمهور بو سوک جونگ و سه مقام ، دادخواست برای خانه آبی و ممیزی توسط وزارت دفاع. تصور می شود که فرماندهی و پیشرفت دریادار دریایی غیر بزرگ دریایی از ججو نیرویی بسیار ناجور است. نام شخص خاصی نیز ظاهر می شود. اگر معاون رئیس جمهور از این حادثه خراشیده شود ، افرادی وجود خواهند داشت که از این مزایا بهره مند می شوند. شما باید مراقب آنها باشید.

مورد مشابهی در مورد رئیس ستاد نام یانگ شین است. یک مقام ارتش گفت: “اگر رئیس جمهور نام یونگ شین شش سال سابقه داشت ، آیا اعضا به کمیسیون حقوق بشر شکایت می کردند؟” در حقیقت ، بسیاری از افسران عالی رتبه ارتش وجود دارند که از انتصاب ژنرال نام یانگ شین به عنوان رئیس ستاد ناراضی هستند. من نمی خواهم پیشرفت او باشد. ما شکایات کارمندان به کمیسیون حقوق بشر را یک فرصت طلایی می دانیم.

یک عادت بد در ارتش وجود دارد که به رقبا توهین می کند. هر سازمانی این عمل را دارد که به دیگری توهین کند و سازمان خودش را بگیرد اما ارتش بسیار سنگین است. امروزه ، جهان در حال شفاف سازی است و آزار و اذیت ناپاک به زودی برقرار می شود. او سعی می کند مانند سوت عدالت لباس بپوشد ، اما دم سیاه پشت او نمایان است. امیدوارم الان بروم وزارت دفاع از شرایط پشت صحنه آگاهی نخواهد داشت ، بنابراین امیدوارم که بتوانید سو abاستفاده های خشن را برطرف کنید.

[ad_2]