[ad_1]

eds خبرخوان SBS & SBS Digital News Lab / RSS برای خواننده شخصی مجاز است. تولید مثل غیرمجاز به عنوان انتشار با خبر منع شده است.پیکسل آهنگ

news برنامه اخبار SBS را بارگیری کنید

Lab SBS & SBS Digital News Lab: کپی برداری و توزیع غیر مجاز ممنوع است

رئیس جمهور مون جه این امروز اعلام کرد که اقدامات ویژه ای را برای تأمین املاک و مستغلات مانند بازسازی عمومی ، توسعه ایستگاه و ساخت جدید مسکن قبل از تعطیلات سال نو میلادی در نظر خواهد گرفت.

فیلم را مشاهده کنید

رئیس جمهور مون جه این امروز (18) اعلام کرد که اقدامات ویژه ای را برای تهیه املاک و مستغلات مانند بازسازی عمومی ، توسعه ایستگاه و ساخت و ساز جدید مسکن قبل از تعطیلات سال نو میلادی انجام خواهد داد.

رئیس جمهور مون امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی سال نو در سالن Chonchuade Chunchu گفت: “(دولت) بر گمانه زنی (کنترل) املاک و مستغلات تمرکز دارد ، اما در نهایت ثبات در املاک و مستغلات موفقیت آمیز نبوده است.”

وی گفت: در تلاشیم تدابیر ویژه ای در زمینه تهیه املاک و مستغلات اندیشیده و ضمن حفظ موقعیت موجود برای جلوگیری از حدس و گمان.

رئیس جمهور مون توضیح داد ، “این راهی برای افزایش بیشتر مشارکت و ابتکار بخش عمومی ، تقویت انگیزه ها و کاهش قابل توجه روند در کلان شهرها ، به ویژه در مرکز شهر سئول است.”

وی افزود: ما با افزایش ویژه عرضه چنین املاک و مستغلات به مراتب بالاتر از حد انتظار بازار می خواهیم نگرانی مردم در مورد کمبود عرضه را کاهش دهیم.

پرزیدنت مون افزود: من مشتاقانه منتظر آن هستم ، “وزیر زمین ، زیرساخت و حمل و نقل ، كه در حال آماده سازی اقدامات است ، گفت:”

(عکس = اخبار Yonhap)

more مقالات بیشتری را از لی کانگ مشاهده کنید

the مقاله اصلی SBS را ببینید

S برنامه SBS News را بارگیری کنید

آزمایشگاه اخبار دیجیتال SBS & SBS: کپی و توزیع غیر مجاز ممنوع است

[ad_2]