[ad_1]

آن چول سو ، رئیس حزب شورای ملی ، که از نامزدی خود برای شهردار سئول در انتخابات میان دوره ای خبر داد ، گفت: “ما قصد داریم در مجموع طی 5 سال آینده 746000 خانه را تأمین کنیم.”

نماینده آن امروز (چهاردهم) در مجلس شورای ملی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و سیاست مسکن خود را در سئول تشریح کرد و گفت: “ما فضایی را ایجاد خواهیم کرد که در آن بخش خصوصی بتواند با سیاست مسکن خصوصی پروژه های بازسازی و بازسازی را فعال کند ، توسط شهر سئول پشتیبانی می شود. ” من کردم.

علاوه بر این ، وی گفت: “ما با کاهش نرخ مالیات محلی برای افزایش مالیات افزایش یافته توسط دولت مرکزی ، از” بمب مالیاتی “جلوگیری خواهیم کرد.”

دیروز دیروز ، نا کیونگ وون ، نماینده سابق مجلس ، نامزدی خود را اعلام کرد و قول داد “بازسازی و بهبودی از طریق اصلاح مقررات” را احیا کند.

معاون مردم کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، روز گذشته نیز از 6 اقدام در زمینه املاک و مستغلات در سطح حزب خبر داد.

در حزب حاکم ، سانگو هو وو ، تنها کاندیدای شرکت در انتخابات ، دو روز پس از دیروز و دیروز یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و سیاست های املاک و مستغلات مانند Urban Regeneration 2.0 و 123 Seoul Housing را اعلام کرد.

نماینده کیم جین ای از حزب دموکراتیک آزاد نیز ضمن اعلام نامزدی در بیست و هفتم ماه گذشته قول خود را برای “محله میانه در منطقه ایستگاه” اعلام کرد.

(ترکیب: Kyungho Min ، عکس از Sangbo Sangbo ، ویرایش: Heeju Cha)

[ad_2]