[ad_1]

انتخابات میان دوره ای سئول در ماه آوریل نبرد ناامیدکننده ای برای احزاب مخالف است. اگر اپوزیسیون پیروز شود ، ما می توانیم سکوی پرشی برای تغییر رژیم فراهم کنیم ، اما اگر نتوانیم زنجیره شکست در چهار انتخابات متوالی را در اینجا بشکنیم ، عواقب زیادی در پی خواهد داشت. نیروی گریز از مرکز قوی آرم حزب را منفجر می کند و ممکن است لازم باشد “با هم جمع شویم”.

تعداد کمی از افراد در مورد نیاز به یک کاندیدای واحد برای کسب مخالفت اختلاف نظر دارند. از آنجا که اتحاد نامزدها به طور مستقیم با چه کسی و چه نیروهایی رهبری مخالف را از انتخابات آوریل تا انتخابات ریاست جمهوری بعدی به دست می گیرند ، در ارتباط است ، یک جنگ شدید اجتناب ناپذیر است.

چئول سو آن ، مدیر عامل حزب ملی (عکس = اخبار یونهاپ)

آن چول سو ، رهبر حزب شورای ملی ، آزرده خاطر شد. وی یک “رقابت یکبار مصرف آزاد” را پیشنهاد کرد که در آن او و افراد قدرت انسانی با هم رقابت می کنند ، و سپس دوباره پیشنهاد کرد که ماه آینده پس از رد شدن توسط نیروی انسانی ، مذاکرات واحد در سطح کار آغاز شود ، کیم جونگ اون رئیس کمیته واکنش اضطراری ، گفت: “اگر این کار را کردی ، با ما همراه باش”. نماینده آن در تاریخ 25 ام در SBS 8 News ظاهر شد و گفت: “بیایید زودتر مذاکرات سطح کار را آغاز کنیم تا حامیان مخالف که می خواهند نامزدهای خود را متحد کنند خیالشان راحت باشد.”
(over بررسی مصاحبه) نماینده آن اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری است که نامزد شهردار سئول می شود و در نظر سنجی های مختلف رهبر است. اگر انتخابات ریاست جمهوری یک بازی سنگین وزن باشد ، می توان شهردار سئول را یک سبک سنگین وزن دانست ، اما دسته سنگین وزن در یک بازی با وزن کمتری رقابت کرد ، بر خط پایه غلبه کرد و ابتدا برای وحدت نامزد مخالف دفاع کرد و اثر را دید از اولین آمد باید دید که ارزیابی انجام شده از عجله رئیس جمهور آن در مذاکره در مورد وحدت این است که به سرعت متحد در هنگام رهبری نظرسنجی ها سودمند است.

قدرت مردم کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری (عکس = اخبار یونهاپ)

رئیس جمهور کیم جونگ اون ، که حتی در یک ناحیه قبل از تولد نیز نبرد هوایی کرد ، این را نمی داند. رئیس جمهور کیم در کنفرانس مطبوعاتی سال نو در تاریخ 27 ، گفت: “برای اتحاد ، باید یک نامزد برای حزب خود داشته باشیم.” “ایجاد یک کاندیدا فقط یک هفته طول می کشد. فکر نمی کنم طولانی شود زیرا فرد تمایل دارد.” وی می گوید مذاکرات اتحاد باید پس از تصمیم گیری نامزد قدرت برای مردم در 4 مارس انجام شود ، اما قبل از آن. من پیشنهاد مدیر اجرایی آن را رد کردم. حتی حرف های تندتری هم وجود داشت. “جای تأسف است که مردی را که وسواس زیادی در کاندیداتوری برای شهرداری سئول دارد”.

اعتقاد بر این است که اگر توجه رسانه ها متمرکز شود ، به دلیل اینکه انتخابات مقدماتی حزب در جریان است ، این عقیده که درجه تأیید نامزدها افزایش یابد ، احتمالاً نامزد نهایی دولت مردم از آن پیشی خواهد گرفت. یک مقام غیرپایتخت گفت: “غیرممکن است که رئیس جمهور کیم ، که تغییر حزب را برای پیروزی در انتخابات آوریل بر عهده داشت ، یک موقعیت نامزد را به آن اختصاص دهد ، که حتی به حزب نپیوسته است. یعنی او بمیرد. این همانند این است. ”

نمی توان پیش بینی کرد که “سیاست اصلی است” ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، وحدت نامزد مخالف شهردار سئول باید ظرف دو هفته قبل از ثبت نام نامزدها در هجدهم همان ماه انجام شود. انتخاب نامزد قدرت مردم در 4 مارس. مشهور است که آه با بزرگان و سالخوردگان اردوگاه محافظه کاران ملاقات می کند تا تقاضای اتحاد زودهنگام را گسترش دهد ، اما تغییر نظر رئیس جمهور کیم جئونگ هاک ، روه ، در دهه 1980 آسان به نظر نمی رسد. رئیس جمهور آن ، که باید خودش نامزد شود و به عنوان یک شخص دوام بیاورد ، برای قدرت افرادی که برنامه اصلی حزب را دنبال می کنند ، باید راهی سخت تر از کاندیداها را طی کند.

ضمناً ، اگر اتحاد متحد باشد ، پیروزی تقسیم خواهد شد؟ نظر شما در مورد پاسپورت شریک زندگی شما چیست؟ وقتی از کارمند گذرنامه ، که در ایجاد استراتژی انتخابات عمومی سال گذشته نقش داشت ، خواستم بیننده را مرور کند ، این پاسخ ها در دو متن ظاهر شد. “ارزش ارزیابی این واقعیت است که Ahn Cheol-so اعلام کرد که ابتدا متحد خواهد شد ، اما در مورد قدرت مردم چنین ارزیابی وجود ندارد. … اگر نامزدهای مخالف با نبردها و زخم های شدید به فینال بیایند ، خوب خواهید شد. “گناهکاری … (اما) دستاوردهای انعکاسی کوتاه است.”

[ad_2]