[ad_1]

Park پارک جوان آفتاب ، وزیر تجارت کوچک و متوسط

علاوه بر این ، حزب دموکرات امروز (پانزدهم) برخی گزارش ها مبنی بر اینکه کیم دونگ یونگ ، معاون نخست وزیر پیشین ، به جای وزیر پارک کوچک و متوسط ​​جوان سان ، به عنوان نامزد انتخابات زودهنگام شهردار سئول به عنوان ” رمان “.

سخنگوی ارشد یینگ هو چوی امروز پس از جلسه شورای عالی با خبرنگاران دیدار کرد و گفت: “در چنین رابطه علیتی” یک داستان داستانی “ذکر شده بود که وزیر پارک نمی توانست اجرا کند و معاون نخست وزیر سابق کیم می تواند بیرون بیاید. ”

وی افزود: این را مسئولین امنیتی گفته است كه اوضاع را به خوبی تجزیه و تحلیل می كند ، گفت: همه ما در این امر سهیم هستیم.

سخنگوی چوی در پاسخ به س “ال “من نمی دانم” گفت: “آیا حزب کیم معاون نخست وزیر پیشین کیم را به عضویت دعوت کرده است؟”

وی در مورد احتمال جذب نامزد سوم گفت: من تاکنون از این موضوع چیزی نشنیده ام.

دبیر کل پارک کوانگ آن همچنین با خبرنگاران دیدار کرد و پرسید: “اصلی ترین چیز برای معاون نخست وزیر سابق کیم این است که اگر وزیر پارک نامزد نشود ، او می آید ، اما آیا احتمال حضور پارک وجود ندارد؟”

این تفسیر به عنوان سخنی تفسیر می شود که به شدت بر توانایی پارک برای دویدن سنگینی می کند.

در یک تماس رسانه ای ، وزیر پارک همچنین همه گزارش ها را تکذیب کرد و گفت: “نامزدی برای معاون نخست وزیر سابق کیم به پایان رسیده است.”

در حزب دموکرات ، نیاز به نامزد سوم به عنوان یک نظرسنجی مطرح شد که متقاضیان گذرنامه غیر از وزیر پارک عمدتا توسط رهبر مخالف حزب ملی گرایان An Chul-Su بیرون رانده می شدند.

در این روند ، نظریه انتخاب معاون نخست وزیر پیشین کیم ظهور کرد.

همچنین مشاهداتی وجود دارد که حزب دموکرات نمی تواند این احتمال را کاملاً رد کند ، زیرا حزب دموکرات ابتدا شایعات زیادی را برای نامزد شدن برای کیم دونگ یونگ منتشر کرد ، اما این قبل از افتتاح دفتر بود و به دلیل اینکه دبیر پارک قصد خود را برای نامزدی رسمی نکرد. .

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]