[ad_1]

عصر روز هشتم ، هنگامی که یک پیمانکار یک کشتی پرسرعت در یک مأموریت شبانه در دریای جنوبی Baengnyeongdo ، شمالی ترین قسمت دریای غرب ناپدید شد ، مشخص شد که او با برخی از کارکنان خود مشغول نوشیدن مشروبات الکلی است.

طبق گفته نیروی دریایی ارتش ، معاون وزیر در حالی که شام ​​را با سه نفر از افسران تازه تغییر یافته مأموریت دبیرکل می خورد ، الکل می نوشید.

نیروی دریایی ارتش توضیح داد: تمام کارکنان ستاد فرماندهی نیروی دریایی تغییر کرده اند ، اما به دلیل وضعیت کرونا 19 ، رئیس جمهور فقط سه کارمند را به مأموریت فراخوانده و با شام و همراهی خدمت کرده است.

سپس ، حوالی ساعت 10:30 بعد از ظهر ، در تاریخ 8th ، هنگامی که تأیید شد گروهبان A یک کشتی موشکی پرسرعت هدایت شونده 450t در دریای جنوبی Baengnyeong-do مفقود شده است ، یک پیام متنی از ناپدید شدن افسران اصلی در ستاد نیروی دریایی خبر داد توزیع به تلفن همراه.

ستاد نیروی دریایی بلافاصله یک تیم واکنش اضطراری را برای نظارت بر اوضاع تشکیل داد و در آن زمان معاون رئیس ستاد حضور داشت.

گزارش شده است که اوضاع تا سحر روز بعد مدیریت شد ، اما معاون رئیس دانشگاه ظاهر نشد.

در پاسخ ، طرف نیروی دریایی توضیح داد: “به دنبال این حادثه ، یک تیم پاسخ اضطراری تحت نظارت رئیس عملیات و آموزش (سرهنگ) تشکیل شد تا پشتیبانی و اقدام نیروی دریایی را تعیین کند.” من کردم.

وی افزود: معاون ستاد و رئیس ستاد عملیات اطلاعاتی منوط به تشکیل تیم واکنش اضطراری نیستند ، اما آنها برای مدیریت فعال اوضاع و نظارت بر اوضاع بیشتر وارد اتاق فرماندهی و کنترل شده اند.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، ارتش تعطیلات و خروج سربازان سابق را کنترل می کند و رهبران نیز جلسات خصوصی و جلسات نوشیدن و نوشیدن را به تعویق می اندازند.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]