[ad_1]

تحت رهبری فرمانده معظم کل قوا ، آقای الهام علی اف ، که همیشه بر پایداری تقویت نیروهای مسلح آذربایجان متمرکز بوده است ، کارهای زیادی در این راستا انجام شده است.

Milli.Az رونداین بیانیه از طرف معاون دادستان کل ، دادستان نظامی جمهوری خواه ، خانلار ولیف ، صادر شد. وی گفت: به لطف توجه و عنایت رئیس دولت ، كه به طرز ماهرانه ای روند ساخت ارتش را كه توسط رهبر بزرگ حیدر علی اف تأسیس شده است ، ادامه می دهد ، بر اساس قوانین و تجربیات كشورهای مختلف ، پایگاه قانونگذاری نظامی مدرنی ایجاد شده است. سرویس. بسیج و نظم و قانون در واحدهای نظامی به طور قابل توجهی بهبود یافته است:

“در نتیجه اصلاحات بنیادی و اقدامات جامع در زمینه ساخت ارتش ، پایگاه مادی و فنی نیروهای مسلح ما بیشتر تقویت می شود ، زرادخانه آن به جدیدترین سلاح ها و تجهیزات نظامی مجهز است ، کارکنان مجهز به متخصصان ، نظری و حرفه ای هستند دانش سربازان در نتیجه ، نیروهای مسلح آذربایجان تشکیل شده اند که کاملاً الزامات مدرن را برآورده می کنند و می توانند هرگونه وظیفه رزمی را در بالاترین سطح انجام دهند. تصادفی نیست که گزارش سازمان تحلیلی نظامی Global Firepoer در مورد قدرت ارتش های جهانی همانند سال های گذشته ، ارتش آذربایجان رتبه بندی قوی ترین ارتش در قفقاز جنوبی را حفظ کرده است.

ولیف خاطرنشان کرد: بازدید منظم فرمانده کل نیروهای مسلح الهام علی اف از یگان های نظامی ، به ویژه در خط مقدم ، با مأمورین دیدار می کند ، از نگرانی ها و مشکلات آنها مراقبت می کند ، سخنرانی های قاطع سربازان ما و پیام های آنها به دشمن است. “اقداماتی برای تقویت بیشتر نیروهای مسلح ، مدرنیزه کردن شرایط خدمت رسانی به سربازان ما ، رهایی سربازان از کارهای داخلی ، به بهره برداری رساندن خوابگاه های نظامی مطابق با شرایط بالا ، ساخت اردوگاه های نظامی با انواع زیرساخت ها ، حل مشکلات اجتماعی کارکنان ، پرداخت حقوق “، وی گفت. به طور مداوم در حال افزایش ، گسترش دامنه امتیازات و امتیازات اعطا شده ، و همچنین تقویت حمایت اجتماعی از اعضای خانواده آنها ، حل مشکلات مسکن ، و همچنین در نیروهای مسلح از سال 1992. تهیه مسکن برای بیش از 1500 نظامی که بی عیب خدمت کرده اند برای 20 سال یا بیشتر ، یک بار دیگر ثابت می کند که کسانی که زندگی خود را وقف حرفه ای شرافتمندانه مانند دفاع از سرزمین مادری کرده اند ، تحت مراقبت های جامع دولتی قرار دارند.

لازم به ذکر است که آزادسازی سربازان از کار خانگی ، فراهم کردن شرایط زندگی بالا برای آنها که توسط کارکنان حرفه ای غیرنظامی تشکیل شده است و همچنین بهره مندی از کیفیت خدمات آنها ، باعث افزایش کارایی خدمات و تقویت بیشتر انضباط.

همه اینها موفقیت نظامی ما را تعیین کرد و در نتیجه در آوریل 2016 ، مه 2018 و ژوئیه سال جاری ، و همچنین در نبردهای جلوگیری از تحریکات بعدی توسط دشمن در 27 سپتامبر ، ارتش آذربایجان قدرت ، قدرت خود را نشان داد و آمادگی رزمی بالا. وی تخصص و قهرمانی خود را به اثبات رساند و پیروزی ها و پیروزی های تاریخی ما را در جنگ تضمین کرد. “

Milli.Az[ad_2]