[ad_1]

یک زیردریایی بدون سرنشین هسته ای به عنوان یکی از سیستم های جدید تسلیحاتی پیشنهاد شده است که می تواند با استفاده از فناوری های دفاعی مدرن کشف شده توسط ارتش ساخته شود.

انستیتوی تحقیقات دفاعی (ADD) و اداره برنامه اکتساب دفاع ، “سالنامه سیستمهای تسلیحاتی پیشنهاد شده توسط فناوری دفاعی آینده چالش” را منتشر کرده اند که در آن فن آوریهای دفاعی مدرن و سیستمهای سلاح مفهومی جدید ارائه می شود که تعیین کننده پیروزی یا شکست میادین جنگ آینده.

زیردریایی بدون سرنشین با انرژی هسته ای معرفی شده در سالنامه ، یک زیردریایی بدون سرنشین است که مفهوم راکتور هسته ای و فناوری نسل بعدی را برای سیستم هسته ای معرفی می کند که می تواند با استفاده از اورانیوم با غنی سازی کم تا 20 سال غوطه وری را حفظ کند.

ADD توضیح داد که اگر این هواپیمای بدون سرنشین به راکتور هسته ای مجهز باشد که می تواند انرژی را جداگانه تحویل دهد ، می توان آن را به سیستم های مختلف تسلیحاتی بدون سرنشین متصل کرد و یک مخفی کاری با صدای کم فقط با استفاده از دستگاه های چرخشی که باعث لرزش زیاد می شوند امکان پذیر است. فرکانس.

شما می توانید مأموریت های پرتاب و موشکی اژدر را که می توانند به سرعت زیردریایی های دشمن یا کشتی های سطحی را مورد اصابت قرار دهند ، با استفاده از عملیات ضد زیردریایی یا مین گذاری و همچنین مأموریت های ویژه نظارت و شناسایی دریا انجام دهید.

با تأیید رسمی اخیر کره شمالی در مورد برنامه ساخت زیردریایی هسته ای ، توجه به این موضوع که آیا این زیردریایی بدون سرنشین هسته ای نه تنها در مرحله تحقیق قرار دارد ، بلکه در توسعه واقعی موفق خواهد بود و منجر به استفاده از انرژی می شود ، توجه می شود.

در مجموع 21 مفهوم جدید سیستم بدون سرنشین در سالنامه معرفی شد ، از جمله 17 فناوری طراحی دقیق کشف شده توسط پروژه توسعه فناوری دفاعی آینده ، یک ردیاب انفجاری قابل حمل شخصی که می تواند از آنها استفاده کند و یک رادار مبتنی بر هوش مصنوعی چند منظوره.

ADD برای توسعه یافتن “بازیکنی که بازی را در میدان جنگ آینده تغییر دهد ، پروژه توسعه فناوری دفاعی آینده را با برنامه برنامه اکتساب دفاع 2018 ترویج می کند.

مدیر ADD ، Nam Se-gyu گفت: “سالنامه Weapons Systems جهت لازم برای ایجاد یک سیستم تسلیحاتی مدرن را در اختیار شما قرار می دهد که شامل فن آوری های موجود در پروژه توسعه فناوری دفاعی آینده است.” امیدوارم جواب بدم ”

(عکس = با مجوز از موسسه تحقیقات دفاع ، Yonhap News)

[ad_2]