[ad_1]

ریو سی مین ، رئیس گروه Roh Moo-Hyun ، امروز (22 ام) عذرخواهی کرد که ادعای وی مبنی بر تحقیق دادستانی از اطلاعات معاملات مالی بنیاد خلاف واقع است. او عقب نشینی کرد و گفت به دلیل خصومت بیش از حد به پیگرد قانونی بی اعتماد است و انتقاد سیاسی نمی کند. رئیس جمهور یو شی مین سرش را پایین انداخت ، اما جو حاکم بود که کار به پایان نمی رسید.

این کانگ مین وو است.

<기자>

در اواخر دسامبر سال گذشته ، هنگامی که دادستان ها در حال تحقیق در مورد وزیر دادگستری چو کوک بودند ، رئیس هیئت مدیره Roh Moo ، هیون دان یو سی مین ادعا کرد که دادستان ها در نمایش YouTube Alileo از حساب بنیاد تحقیق کرده اند.

[유시민/노무현 재단 이사장 (2019년 12월 24일) : 노무현 재단 계좌를 검찰이 들여다봤다는 사실을 확인했어요.]

سو Sus ظن به این معبد مطرح شده است و می گوید به احتمال زیاد وی همچنین گزارش اعضای خانواده خود را خوانده است.

دادستانی عدم صحت این موضوع را تکذیب کرد ، اما با پیوستن گذرنامه ها به شایعات ، شایعات شدت گرفت.

اما یک سال بعد ، حسابدار کیم کیونگ-ریول ، به اصطلاح “کتاب سیاه سرزمین مادری” ظاهر شد.

در آن زمان ، اگر آژانس تحقیق اطلاعات مالی را به درستی خوانده بود ، وقت آن بود كه رئیس جمهور یو شواهد را افشا كند ، زیرا باید حداكثر ظرف یك سال این موضوع را به طرفین اطلاع دهد.

رئیس جمهور ایو که سکوت کرد ، گفت که مودبانه از دادسرا عذرخواهی کرد و گفت که وی بدون بررسی دقیق و دلایل کافی شکایت خود را مطرح کرده و امروز در وب سایت بنیاد قرار داد.

وی که به عنوان یک حزب در یک مشاجره سیاسی فعالیت می کرد ، اعتراف کرد که از طریق خصومت بیش از حد مخالفان خود را اهریمنی می کند.

وی همچنین قول داد در آینده موضوعات سیاسی را مورد انتقاد قرار ندهد.

اگرچه دادستانی مقام رسمی را صادر نکرد ، رئیس مبارزه با فساد اداری ، هان دونگ هونگ ، که مظنون به داشتن شخصیت اصلی در سو the ظن های معبد بود ، گفت که وی در این اقدامات تجدیدنظر خواهد کرد زیرا قبلاً به دلیل تحریکات کاذب خسارت زیادی دیده است.

(پوشش ویدئو: پارک Jin-ho ، ویرایش ویدئو: Choi He-young)

[ad_2]