[ad_1]

قدرت مردم ، نماینده سابق سئونگ مین یو ، به طور علنی از لی جه مهونگ ، فرماندار گیونگی ، برای پرداخت کمک به بلایای ملی جاسوسی کرده است.

نماینده یو در روز نهم در فیس بوک گفت: “این فرماندار که برای یارانه های ملی در برابر فاجعه تلاش می کرد ، دیروز حرفهای خود را تغییر داد و گفت:” هم پرداخت های جهانی و هم پرداخت های انتخابی خوب است. ”

وی افزود: هیچ توضیحی در مورد اینکه چرا این فرماندار سخنان خود را تغییر داده است وجود ندارد ، بنابراین فقط می توانم حدس بزنم. . وی استدلال کرد: “چرا ما با پرداخت جهانی نمی رویم ، زیرا در ژانویه دوباره انتخاب خواهیم شد.”

سخنگوی حزب دموکرات ، لی گو مین ، که به عنوان “لی جا میونگ گو” طبقه بندی می شود ، در فیس بوک پست گذاشت و بلافاصله پاسخ داد: “به نظر می رسد یو سونگ مین نماینده سابق کنگره باید اولویت را به یادگیری زبان کره ای بگذارد.” .

نماینده کنگره لی گفت: “من نمی دانم که آیا این موضوع در درک خوانده می شود یا عمداً تحریف شده و به دنبال اثر بازاریابی سر و صدا است ، اما من می خواهم جلوی آن را بگیرم.”

وی افزود: پذیرش موقعیت دولت و حزب دموکرات ، یافتن تعادل تا حد ممکن و اصرار بر اینکه پرداخت جهانی با ارز محلی در صورت لزوم انتخاب و حمایت بهتر است.

در همین حال نماینده یو در پست دیگری در مورد توسعه رسمی زیردریایی های هسته ای کره شمالی گفت: “طی سه سال و نیم گذشته ، رئیس جمهور مون جائه این اعتراف کرده است که با هسته ای سازی هسته ای کره شمالی به صلح واقعی رسیده است ، با وجود اینکه توسط کره شمالی محکوم شده است. اما کره شمالی چیزی تغییر نکرده است. “آنها روزی را برای انتقاد از سیاست دولت فعلی در قبال کره شمالی تعیین کرده اند.

(اخبار یونهاپ / عکس = اخبار یونهاپ)

[ad_2]