[ad_1]

یونگ ایل-یونگ ، نماینده دموکرات ، به طور علنی معاون نخست وزیر هونگ نام-کی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: “قبول این مسئله که ما یک باره حمایت جهانی و پشتیبانی انتخابی از کل کشور ارائه دهیم ، دشوار است.”

در سومین روز هفته ، نماینده کنگره کنگره در SNS خود مطلبی تحت عنوان “بحران مالی و حق زندگی مردم ، آیا سوالی را که معاون نخست وزیر با SNS رد می کند” منتشر کرد و نشان داد که واکنش هونگ “بسیار نامناسب” است. ” ”

این گزاره ای است که می تواند از نظر محتوا به اندازه کافی مطرح شود ، اما هدف از انتقاد این است که قالب مورد بحث است.

نماینده چانگ گفت: “این به خودی خود مشكلی است كه لی ناك یون اظهار داشت كه ارائه پیشنهاد اضافی از طریق فیس بوك فقط در چهار ساعت غیرممكن است. اگر نماینده حزب حاكم از طریق نماینده سازمان پیمانكار پیشنهاد را ارائه دهد ، دولت رسما “شما باید موقعیت خود را در کانال نشان دهید.”

وی گفت: “من بیش از 30 سال در دفتر دولتی بوده ام ، بنابراین مشکلات مدیریت امور مالی دولت را درک نمی کنم” ، وی با بیان اینکه اگر دولت به طور فعال در این درد شریک نشود ، جامعه مقاومت خود را از دست می دهد.

وی افزود گزینه های مختلفی وجود دارد ، از پرداخت های انتخابی جهانی تا حمایت از ضمانت های وام بدون بهره که وی ارائه داده است و امیدوار است كه بحث مثمرثمر انجام شود.

پس از خدمت به عنوان رئیس اداره ایمنی حمل و نقل و رئیس شرکت بین المللی فرودگاه اینچئون ، یک مقام ارشد سابق دولت در وزارت زمین ، زیرساخت ها و حمل و نقل ، وی به عنوان عضو شورای ملی Eul در یونسوگو ، اینچئون در 21st انتخاب شد. انتخابات عمومی.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]