[ad_1]

اقدامات مختلفی برای حمایت از افراد خود اشتغالی که تحت تأثیر اقدامات قرنطینه ای COVID-19 قرار دارند ، در حال حاضر در حال بحث و بررسی است. تاکنون ، دولت و حزب حاکم در مورد سیستم جبران خسارت و سیستم تقسیم سود صحبت کرده اند و برنامه هایی برای تهیه یارانه برای بلایا در نظر گرفته شده است. در این میان ، سیستم جبران خسارت و سیستم تقسیم سود نفس گیر است ، در حالی که بحث در مورد یارانه های بلایا تسریع می شود.

اول از همه ، گزارشگر جئونگ-هیون جونگ پیشرفت و پیش زمینه را به شما ارائه می دهد.

<기자>

فرماندار گیونگی ، گیونگی لی جی میونگ ، كه به دلیل اختلاف نظر با حزب دموكرات 10 روز مدیتیشن را پشت سر گذاشت ، طبق برنامه ریزی قبلی ، از پرداخت دوم درآمد ناشی از بلایا به شهروندان گیونگی خبر داد.

حتی اگر شرایط قرنطینه ای مانند نگرانی در مورد پخش شدن تاج را دوباره بررسی کنیم ، مشکلی بزرگ وجود ندارد ، بنابراین زمان مناسب برای آزاد کردن پول ، یعنی دوران طلایی ، قبل از تعطیلات سال نو میلادی است.

[이재명/경기도지사 : 지금 적절한 대응을 하지 못해서 경제가 손쓸 수 없을 만큼 망가진다면 우리는 또다시 후회할 수밖에 없을 겁니다.]

بر این اساس ، 100000 درآمد به ازای هر نفر از اول ماه آینده به همه 13.99 میلیون نفر مستقر در استان گیونگی پرداخت می شود.

580،000 خارجی نیز به تازگی در هدف قرار گرفتند.

برنامه آنلاین از اول ماه بعد شروع می شود ، و برنامه در محل از اول مارس شروع می شود.

لی ناک یون ، که یک چک به فرماندار لی می انداخت ، گفت که هزینه می تواند به معنای روشن کردن دستگاه چشمک زن چپ و تغییر جهت به راست ، حفظ فاصله باشد ، او امروز (28 ام) گفت که به تصمیم احترام می گذارد.

[이낙연/더불어민주당 대표 : 어제 저희 정책위의장에게 사전 설명을 해주셨어요. 당의 입장을 고려하고 있는 것으로 받아들입니다.]

رهبری حزب دموکرات ، که گفته بود پرداخت اضافی برای کمک به بلایا زودرس است ، همچنین رسماً از چهارمین ترفیع صندوق امداد در برابر بلایا خبر داد و گفت که این می تواند خسارت مالکان مشاغل کوچک و افراد مستقل را جبران کند.

بحث هایی در مورد هدف پرداخت ها و تأمین منابع مالی وجود دارد ، اما گرایش غالب در حزب برای پرداخت قبل از آوریل غالب است.

(پوشش ویدئو: کیم جونگ-گو و پارک جین هو ، ویرایش ویدئو: کیم جین-وون)

▶ با صندوق چهارم امداد در برابر حوادث تماس بگیرید و درخواست دهید … مجتمع داخل

[ad_2]