[ad_1]

گوگل به عنوان بخشی از کنفرانس I / O گوگل برای توسعه دهندگان ، سیستم عامل تلفن همراه اندروید 12 را رسما اعلام کرد.

همانطور که انتظار می رفت ، اندروید 12 طرحی کاملاً به روز شده دریافت کرد. برنامه جدید طراحی “Material You” در نظر گرفته شده است که در همه خدمات و محصولات Google استفاده شود.

به عنوان بخشی از طراحی مجدد سیستم عامل ، توسعه دهندگان طرح کلیه آیکون ها و اعلان ها و همچنین رنگ های اصلی را تغییر داده و انیمیشن های سیستم را متحرکتر کرده اند. اندروید 12 همچنین از نور پویا پشتیبانی می کند – بسته به عملکرد کاربر متفاوت خواهد بود. هنگام تغییر تصاویر پس زمینه ، سیستم بطور خودکار رنگهای غالب و مکمل را از تصاویر پس زمینه گرفته تا دکمه ها ، لغزنده ها و سایر اشیا system سیستم اعمال می کند.

در مورد تغییرات عملکردی ، هنگام استفاده از دوربین و میکروفون در اندروید 12 ، سیستم یک نماد سبز در سمت راست صفحه نشان می دهد. اگر برنامه تلفن همراه نیاز به اجازه استفاده از دوربین یا میکروفون داشته باشد و کاربر آن را غیرفعال کند ، سپس سیستم صفحه سیاه یا سکوت را به برنامه ارسال می کند ، اما برنامه راه اندازی شده به کار خود ادامه می دهد. پانل حریم خصوصی جدید به برنامه تلفن همراه اجازه می دهد تا تعداد درخواست های اطلاعاتی درباره مکان دوربین ، میکروفون و دستگاه را در 24 ساعت گذشته بیاموزد. همچنین ، هنگامی که مکان کاربر درخواست می شود ، سیستم قادر به انتقال مختصات تقریبی است ، نه موارد دقیق.

اولین نسخه بتا سیستم عامل موبایل Android 12 از 18 مه در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و برنامه رسمی راه اندازی این سیستم برای پاییز برنامه ریزی شده است.

Milli.Az[ad_2]