[ad_1]

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که از طریق اجرای صادقانه توافقنامه نظامی بین کره ای 19 سپتامبر به حل و فصل صلح در شبه جزیره کره کمک خواهد کرد و مقررات مذاکرات اجتماعی نظامی بین کره ای را ارتقا خواهد داد.

وزیر دفاع سئو ووك بعد از ظهر 21 در وزارت خانه “رئیس جمهور مون جائه این” در مورد “امنیت قوی ، ارتش پرافتخار و دفاع ملی” در خانه آبی گزارش می دهد.

وزارت دفاع ملی هفت وظیفه اصلی را برای پیگیری در سال جاری پیشنهاد کرده است ، از جمله ایجاد یک دفاع جامع.

وزیر سئو گفت: “من با اجرای صادقانه توافقنامه نظامی 19 سپتامبر در ایجاد اعتماد نظامی و ایجاد صلح در شبه جزیره کره مشارکت خواهم کرد.” وی اعلام کرد که ترافیک رایگان ایجاد کرده و گفتگوهای منظم نظامی بین کره ای را تشویق می کند.

پس از آنکه رئیس جمهور مون در کنفرانس مطبوعاتی سال نو در هجدهم اعلام کرد که می تواند درباره تمرینات مشترک بین جمهوری قزاقستان و ایالات متحده و کره شمالی در کمیته نظامی بین کره ای بحث کند ، وزیر آمادگی خود را برای گفتگو تأیید کرد.

توافقنامه نظامی حاوی محتوای فعالیتهای کمیسیون مشترک مشترک بین کره ای برای بحث در مورد موضوعات مهم نظامی مانند تمرینات نظامی است.

وزیر سئو گفت: “کره شمالی اخیراً ضمن طرح پیشنهادی برای بهبود روابط مشروط با کره جنوبی و ایالات متحده از طریق هشتمین کنگره حزب ، برنامه هایی را برای تقویت دفاع ملی و توسعه اقتصادی اعلام کرد.”

در مورد تحول OPCON ، “ما با مشاوره فعال سیاسی در روزهای ابتدایی دولت جو بایدن شرایط را برای تحول OPCON ایجاد خواهیم کرد” و “پیشرفت در جهت تسریع تحول OPCON با افزایش علاقه سیاسی دولت بایدن و افزایش اولویت ها از تبدیل OPCON. وی تأکید کرد که تمام تلاش خود را برای دستیابی به بهترین نتیجه به کار خواهیم بست. ”

توسعه موشک های بالستیک قدرتمند ، Cheongung-2 گفت: “به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر تهدید موشکی کره شمالی ، ما امکانات انعطاف پذیری و رهگیری موشک خود را با انعطاف پذیری مدیریت خواهیم کرد و توانایی خود را برای انجام گفت وگو افزایش می دهیم.” “ما همچنان به تقویت قدرت اصلی خود مانند تولید انبوه و برقی سازی (سلاح های قابل کنترل از زمین به هوا) ادامه خواهیم داد.”

علاوه بر این ، برای ارتقا a یک نیروی دیجیتالی قوی مطابق با انقلاب صنعتی چهارم ، “ما یک واحد ارتش هوشمند خلبان (28 تیپ از 9 لشکر) ، یک بندر دریایی هوشمند (ناوگان 2) و یک واحد نیروی هوایی هوشمند (20 جنگ اسکادران) “ما به عنوان یک تغییر دهنده ، تحقیق و توسعه را هدایت خواهیم کرد تا بتوان از هوش مصنوعی ، هواپیماهای بدون سرنشین و روبات ها در تمام مناطق دفاعی استفاده کرد.

[ad_2]