[ad_1]

دبیرکل سابق شورای ملی کیم یانگ چون مراسمی را برای اعلام خود به عنوان شهردار بوسان برگزار کرد و رسماً چالش شهردار را رسمیت داد.

رئیس جمهور پیشین کیم گفت: “بوسان در بیانیه انتخاب زودهنگام شهردار بوسان ، که در فضای فرهنگی میئونگ-دوو در یونگدو-گو ، بوسان برگزار شد ، در اعلامیه انتخابات زودهنگام 12 ، برگزار می شود.” من کردم. ”

علاوه بر این ، برای اولین بار در میان نامزدهای دموکرات ، رئیس جمهور سابق کیم رسما نامزدی خود را برای شهردار بوسان اعلام کرد.

وی سپس سر خود را خم کرد و گفت: “این انتخاب شهردار بوسان به دلیل تقصیر شهردار حزب دموکرات بود. من دوباره از طرف شهردار سابق (Geodon O) سر خم می کنم.”

رئیس جمهور سابق كیم یك شهر اقتصادی جهانی ، یك شهر سبز و یك شهر فرهنگی بین المللی را به عنوان سه رویای بوسان ارائه داد كه محقق خواهد شد.

این شهر اقتصادی جهانی قصد دارد به یک بازار فروش تبدیل شود که 20 شرکت متوسط ​​و بزرگ را به خود جلب کرده و 250،000 شغل ایجاد می کند و بوسان را به شمال شرق آسیای سنگاپور تبدیل می کند.

این شهر سبز شامل محتواهایی از جمله فضای سبز دلپذیر ، تولید انرژی زیست محیطی جدید و تجدیدپذیر از طریق وسایل نقلیه هیدروژنی و الکتریکی ، ارتقا the ایمنی شهروندان با اجرای سیستم پلیس خودمختار و جلوگیری از کرونا 19 از طریق سیستم پزشکی عمومی است.

شهر فرهنگی هدف ایجاد شهری فرهنگی است که با تلفیق ادبیات ، هنر و موسیقی در بوسان که قبلاً به یک شهر فیلم تبدیل شده ، در زندگی روزمره شهروندان نفوذ کند.

ما همچنین قول دادیم که سالنی برای سیاست برابری جنسیتی ایجاد کنیم ، نسبت بین مدیران و کارمندان زن را افزایش دهیم و شرایط را برای بازگشت زنان به کار آماده کنیم.

رئیس جمهور سابق كیم تأكید كرد ، “بوسان به قدرت سیاسی و تخیل جسورانه ای نیاز دارد” و تأكید كرد ، “من یك سال بعد از سرنوشت بوسان بوسان را با رئیس جمهور مون جه این از منطقه خود زنده خواهم كرد.”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]