[ad_1]

رهبر سابق حزب عدالت کیم جونگ اون که پس از اعتراف به آزار و اذیت جنسی ژانگ هه یونگ ، عضو همان حزب ، استعفا داد ، علناً عذرخواهی کرد.

مدیر عامل شرکت کیم در “ورود به پرونده آزار و اذیت جنسی” گفت: “هنگام انتظار برای وسیله نقلیه بعد از شام در روز 15 ، قربانی نمی خواست و رضایت نمی داد ، در حالی که تماس بدنی نامناسبی ایجاد کرده است ، که باعث آزار جنسی آشکار شده است. ”

کیم گفت: “قربانی به سو abuse استفاده من اعتراض کرد و من بعداً عذرخواهی کردم ، اما به عنوان نماینده حزب عمومی در نظر گرفتن غیرممکن بود.” این اقدامی است که نمی توان انجام داد.

وی سپس به عنوان نماینده استعفا داد و قصد خود را برای درخواست تجدید نظر در کمیسیون فعلی به قربانیان اعلام كرد ، اما پس از اعلام رسمی طرف رسمی مبنی بر تصمیم گیری برای درخواست انضباطی ، “من خواستار برخورد شدید انتظامی علیه خود هستم”.

مدیر عامل شرکت کیم گفت ، “من سعی خواهم کرد که در آینده رفتار خود را تأمل کنم و درک جنسی خود را تغییر دهم ، که بد بود” ، و عذرخواهی کرد و گفت ، “من بارها از قربانیان و همچنین از افراد زیادی عذرخواهی می کنم ، وابسته به حزب عدالت هستند. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]