[ad_1]

علاوه بر این ، کیم جونگ اون ، کمیساریای عالی دموکرات امروز (سیزدهم) گفت که برخی دولت های محلی ، مانند گیونگی دو ، یارانه های ناشی از فاجعه را برای همه ساکنان تشویق می کنند ، گفت: منجر به سردرگمی در شبکه دفاع ملی شود. ”

کمیساریای عالی کیم به شورای عالی گفت: “این یک اصل سازگار بین حزب دموکرات و دولت است که پشتیبانی غیرطبیعی از قربانیان متمرکز و حمایت از بلایا برای افزایش مصرف از حد قرنطینه فراتر رفته و به نقطه ای می رسد که فعالیت های اجتماعی می تواند به طور قابل توجهی باشد. مجاز. ” او گفت که.

کیم کمیساریای عالی گفت: “اخیراً ، برخی از دولت های محلی ، از جمله استان گیونگی ، برنامه هایی را برای ارائه کمک به مردم در برابر بلایای طبیعی طراحی کرده اند.” – همه حمایت های شهروندان مهم است و مشوق های اقتصادی مهم است ، اما هیچ اقدامی نباید موقعیت قرنطینه را متزلزل کند. “گفت.

وی تأکید کرد که “مقامات قرنطینه هنوز مصمم هستند که به جای تحریک مصرف از طریق فعالیت های خارجی ، کنترل سد قرنطینه را تشدید کنند.”

“سیاست های امداد رسانی در برابر حوادث هر مقام محلی نباید به وحدت مردم آسیب برساند و باعث ایجاد قطبی در وسایل کمک بر خلاف اهداف آنها می شود.” “اگر برخی از مقامات محلی حمایت ویژه ای انجام دهند زیرا شرایط مالی مجاز است ، شهروندان دیگر دولتهای محلی محرومیت نسبی را احساس خواهند کرد و آماده پاسخگویی به ویروس کرونا هستند. “شما باید خوب فکر کنید که آیا این منجر به عوارض جانبی مانند ترک می شود.”

پیش از این ، در روز یازدهم ، شورای Gyeonggi-do درخواست رسمی از Gyeonggi-do را برای برنامه ای برای تأمین درآمد اولیه فاجعه 100000 بوی بد برای هر نفر برای همه ساکنان ارائه داد.

در همین رابطه ، فرماندار گیونگی لی جی میونگ گفت: “من از توجه و عزم عمیق شهروندان سپاسگزارم” و گفت: “من به شهروندان و جامعه نگاه خواهم كرد كه آیا درآمد پایه برای تسكین حوادث پرداخت می شود یا خیر ، مقیاس ، هدف و زمان. ”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]