[ad_1]

نیروهای مردمی کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، گفت که برای جبران خسارت وارده به صاحبان مشاغل کوچک و خود اشتغالی در اثر بحران طولانی مدت کرونر ، باید سرمایه های عمومی سرمایه گذاری شود.

رئیس کیم امروز (20) حزب در جلسه کمیته ویژه تاج گفت: “وقت آن است که به طور فعال تجدیدنظر کنیم که چگونه دولت مشکلات اقتصادی پیش روی صاحبان مشاغل کوچک و خوداشتغالی ، خسارات اقتصادی یک ساله و چیزها ”

رئیس جمهور کیم گفت: “بیماری های غیرمنتظره مانند ویروس کرونا مانند بلایای طبیعی است” و تأکید کرد که همانطور که دولت خسارت ناشی از بلایای طبیعی را جبران می کند ، دولت نیز باید خسارت تاج را جبران کند.

پرزیدنت کیم گفت: “ما باید توضیح دهیم که دولت کمکهای مالی فعال تری انجام می دهد.”

پرزیدنت کیم خاطرنشان کرد که دو نامزد ریاست گذرنامه ، لی ناک ، رئیس حزب دموکرات و گیونگی لی جی میونگ ، فرماندار استان گیونگی ، اظهار داشتند که این برنامه ها واقع بینانه و مثر نیستند.

کیم گفت: “برخی از اعضای حزب دموکرات در مورد سیستم تقسیم منافع صحبت می کنند ، اما اگر آنها (امور مالی عمومی) را پشتیبانی کنند ، نیازی به بحث در مورد سیستم تقسیم منافع نداریم.” وی گفت: “ما در مورد سیستم تقسیم سود بحث می کنیم.”

در مورد پرداخت 100000 وون برای فرماندار برای “درآمد پایه ثانویه در صورت بروز یک فاجعه” به شهروندان سابق ، وی پرسید ، “آیا با پرداخت 100000 وون مشکل را حل خواهیم کرد؟”

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]