[ad_1]

نیروی مردمی کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، در ساعت 5 صبح یک کنفرانس مطبوعاتی اضطراری برگزار کرد و از رئیس دادگاه عالی کیم مون سو انتقاد کرد که “استعفا به تنهایی کمترین راه برای بازخرید مردم است.”

وی افزود: متأسفانه ، دولت Moon Jae-in از قانون “وزیر دادگستری” تا رئیس دادگاه به قانون گریزی ، آخرین سنگر قانون و عدالت تبدیل شده است.

رئیس جمهور کیم هشدار داد: “رئیس دیوان عالی دروغگو صلاحیت و صلاحیت خود را به عنوان رئیس قوه قضائیه کاملاً از دست داده است” و هشدار داد: “اگر رئیس دیوان عالی کشور تصمیم به تصدی منصب نگیرد ، مردم تحمل نخواهند کرد . ”

در مورد این واقعیت که رئیس دادگاه عالی کیم از پذیرش استعفای رئیس دیوان عالی کشور در بوسان ایم سونگ گون خودداری کرد و اظهار داشت که وی در مورد “استیضاح” اظهار نظری نکرده و پس از رونوشت آن را لغو کرده آزاد شد “، صدای انتقاد داخلی در قوه قضائیه مبنی بر اینکه کل سیستم قضایی به دلیل قاضی ارشد دیوان عالی کشور ، دروغگوی فلج وجدان ، به حالت مرگ مغزی درآمده است. این بسیار زیاد است.”

“یک ایده غیرقانونی غیرقانونی قابل قبول این است که رئیس دادگستری کیم گفت که باید” وضعیت سیاسی “مورد رسیدگی قرار گیرد و رئیس دادگستری نیز اذعان کرد که وی سیاستمداری است که فقط لباس رسمی پوشیده است.

در مورد حکم قبلی دیوان عالی کشور علیه لی جی-میونگ ، فرماندار گیونگی ، “فقط به دلیل به موقع بودن کاذب ، به موقع بودن انتشارات انتخابات ، این تصمیمی مغایر با سابقه های دادگاه عالی موجود در مورد صدور حکم نهایی است. در حالت امکان پذیر است. ”

با این حال ، رئیس جمهور کیم موضع منفی در مورد استیضاح رئیس دادگاه عالی کیم ، مطرح شده توسط برخی احزاب احزاب اعلام کرد و گفت: “تقریباً غیرممکن است که واقع بینانه رد شود.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]