[ad_1]

قدرت مردم کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، به دادستان کل یونگ سوک یول ، که از وی به عنوان رهبر با نفوذ بعدی در قدرت یاد می شود ، گفت که اکنون “یک لحظه ستاره ای” دیده خواهد شد. ”

رئیس جمهور کیم امروز (دوازدهم) در رادیو CBS از کیم هیون جونگ ظاهر شد و گفت: “لحظه ستاره فقط یکبار در روند زندگی انسان رخ می دهد.”

وی گفت: بسته به این که این لحظه عالی را به درستی ثبت کنید ، می توانید به کشور کمک قابل توجهی کنید یا نکنید.

با این حال ، وی گفت: “این فرد هنوز در گذرنامه است.” اگر در پاسپورت خود به دنبال (کاندیدای ریاست جمهوری) هستید و فرد مناسبی وجود ندارد ، می توانید این کار را انجام دهید.

“لحظه ستاره ای” بیان شده توسط پرزیدنت کیم برای رئیس جمهور یون یک چالش برای ریاست جمهوری است.

رئیس جمهور کیم گفت: “من دیگر نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم که شهردار سئول را به چالش کشید و گفت تنها کاندیدای مخالف است.”

وی او را اخراج کرد و گفت: “هیچ کس او را به عنوان تنها نامزد انتخاب نکرد ، اما او گفت که او تنها نامزد است.”

رئیس جمهور کیم گفت ، “قدرت مردم نیز از انتخابات عمومی 4:15 گذشته تغییر کرده است” ، و پیش بینی کرد که حتی اگر آنها از طریق اتحاد به یک ساختار دو جانبه نروند ، پیروزی های کافی در ساختار سه گانه وجود دارد.

در همان زمان ، هنگامی که آن در نظرسنجی های مختلف به حمایت از نامزد شهرداری سئول در رأس حمایت از مقام رسید ، گفت: “در حزب ما افرادی هستند که از او حمایت می کنند و برخی از حزب دموکرات نیز از او حمایت می کنند.” او پافشاری کرد.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]