[ad_1]

قدرت مردم ، کیم جونگ اون ، رئیس کمیته واکنش اضطراری ، با انتقاد از گزارش اداره ملی آمار مبنی بر کاهش 220 هزار نفری کارمندان در سال گذشته ، گفت: “سقوط مشاغل دولتی حتمی است (رئیس جمهور جعفر در ماه شفاعت کرد). ”

رئیس جمهور کیم صبح روز 14 در جلسه غیرمجاز گفت و گفت: “فصل فارغ التحصیلی دانشگاه نزدیک است و اگر اینگونه باشد ، من نگران هستم که بسیاری از جوانان بیکار پس از فارغ التحصیلی ظاهر شوند.” .

“دولت در حال کنار آمدن با رویدادهایی است که مشکل کار را نیز نشان می دهد. به جای ایجاد یک شغل با کیفیت دیگر ، فقط با پرداخت مالیات مشاغل کوتاه مدت را افزایش داده است.” وی گفت: “سال گذشته ، پولی كه دولت برای یك سال برای مشاغل ریخت ، 37 تریلیون بوی بد بود.”

پرزیدنت کیم اصرار داشت ، “در حقیقت ، صدای بسیار بالایی از انتقاد وجود دارد که دولت به دلیل تلاش برای جلوگیری از آن با آمار تقلب در شغل ، خود به خود ناآرامی در محل کار را ایجاد کرده است.”

وی همچنین گفت: “شکست رژیم های قبلی ناشی از عدم موفقیت در مسئله رفاه عمومی بود. امیدوارم دولت و حزب حاکم هشدار شدید احساسات عمومی را بپذیرند که سقوط دولت ژه یینگ نیز نتیجه مشکلات خواهد بود. با تغذیه و زندگی “، او گفت.

(عکس = اخبار Yonhap)

[ad_2]