[ad_1]

▲۵ امین سالگرد تأسیس حزب کارگر کره شمالی در اکتبر گذشته

کره شمالی تأیید کرد که رژه هشتمین کنفرانس حزب عصر دیروز (چهاردهم) با دبیرکل حزب کارگر کیم جونگ اون برگزار شد.

صدا و سیمای مرکز چوسان گفت: “مراسم هشتمین همایش حزب در عصر 14 ژانویه در میدان کیم ایل سونگ در پایتخت پیونگ یانگ برگزار شد” و “رفیق کیم جونگ اون در رژه شرکت کرد.”

در این برنامه پخش شده گفته شد: “مخاطبان با استقبال مشتاقانه ای به گروه استراتژیک ، تسلیحات هسته ای قابل اعتماد حزب ، جایی که نیروهای متخاصم فقط از طرف او می لرزند.”

“رژه اسکادران مکانیزه به رهبری اسکادران وسایل نقلیه زرهی آغاز شده است.” .

وی همچنین فاش کرد که “قوی ترین سلاح موشکی بالستیک زیردریایی پرتاب شده در جهان ، نشان دهنده قدرت یک نیروی انقلابی است که قدرت ارتش و فن آوری جهان را محکم نگه می دارد” ، نشان می دهد که موشک بالستیک نیز کشف شده است. برای راه اندازی یک زیردریایی SLBM.

در همان زمان ، وی ارائه داد ، “نیروهای موشکی شکننده ما با قدرت ضربه قوی ، قادر به جلوگیری از پیشبرد همه دشمنان خارج از خاک ما ، با یک همسانی قوی ذهن آنها را به لرزه درآورد” ، اشاره کرد که موشک بالستیک قاره پیما ، ICBM ، نیز در مراسم تب ظاهر شد .

علاوه بر دبیرکل کیم جونگ اون ، رئیس مجلس شورای ملی چوی ریونگ او ، دبیر شورای ملی چو یونگ وون ، معاون رئیس کمیته نظامی مرکزی حزب لی بیونگ چئول و نخست وزیر کیم دیوک هون در این نشست حضور داشتند.

این نمایش تأکید می کند ، “شور و شوق اعضا نوید وفاداری به نیروهای مسلح حزب ما و اطمینان از پیشرفت تاریخی جدید حزب با قوی ترین قدرت نظامی را داده است.”

این اولین بار است که کره شمالی به احترام کنوانسیون این حزب شور و حرارت نشان می دهد.

“مراسم تب شبانه” همچنین دومین بار پس از مراسم تب به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تأسیس حزب کارگر در 10 اکتبر سال گذشته بود و دوباره دفاع ملی خود را سه ماه بعد نشان داد.

(عکس = خبرگزاری مرکزی پیونگ یانگ چوسون ، اخبار یونهاپ)

[ad_2]