[ad_1]

کوانگ-سون خان ، مهاجم تیم فوتبال کره شمالی که “رونالدوی کره شمالی” نامیده می شود ، گزارش شده است که تصمیم به بازگشت به کره شمالی گرفته است زیرا به دلیل تحریم های بین المللی علیه کره شمالی ، کره جنوبی تیمی را برای بازی در خارج از کشور پیدا نکرد.

صدای ایالات متحده (VOA) امروز (27 ام) با اشاره به مارکو باگوچی ، کارشناس ورزش ایتالیایی در کره شمالی ، اعلام کرد.

هان کوانگ سن در آلدوهایل ، تیم فوتبال قطر بازی می کرد ، اما پس از آزادی به دلیل تحریم کره شمالی ، باگوچی اصرار داشت که نمی تواند تیم جدیدی پیدا کند.

آلدوخیل در ژانویه گذشته 6.4 میلیارد بویجه برای هزینه های نقل و انتقالات یوونتوس پرداخت و هان کوانگ سونگ را منصوب کرد.

باگوچی گفت ، انتظار می رود هان کوانگ سئون به زودی به کره شمالی بازگردد و هر سه بازیکن کره شمالی را در خارج از کشور بازی کند.

در گزارشی در ماه مارس گذشته ، یک گروه کارشناسی کمیته تحریم های شورای امنیت کره شمالی گفت که بازیکنانی که در لیگ های اروپا بازی می کنند ، از جمله هان کوانگ سون ، پارک گوانگ-ریونگ و چوی سان هیوک ، کارگران درآمد ارزی هستند و باید به کره شمالی بازگردانده شوند.

پارک کوانگ ریونگ به دلیل عدم تمدید ویزای کار برای کار در اتریش در ماه اوت گذشته توسط تیمش سانکت پوتن اخراج شد و به نظر می رسد چوی سانگ یوک که برای آریزو آمریکایی در ایتالیا بازی می کرد پس از پایان قراردادش در ژانویه گذشته تیم را ترک کرد سال است ، اما وضعیت فعلی ناشناخته است.

(عکس = ضبط توییتر باشگاه آلدوهیل ، اخبار Yonhap)

[ad_2]