[ad_1]

SL SLBM’North Pole-5 during ‘در تب کره شمالی معرفی شد


کره شمالی شب گذشته (چهاردهم) به احترام هشتمین کنگره حزب مراسم تب شب برگزار کرد و سلاح های مختلف از جمله موشک بالستیک جدید برای زیردریایی ها و SLBM را به نمایش گذاشت.خبرگزاری مرکزی چوسون گزارش داد که “هشتمین مراسم جشن کنگره حزب شب گذشته به طور گسترده در میدان کیم ایل سونگ پیونگ یانگ برگزار شد” و گفت دبیرکل کیم جونگ اون در این مراسم شرکت می کند.

دبیرکل کیم جونگ اون در این رسوایی حضور داشت

روز گذشته سلاح های مختلفی در مراسم قایقرانی از جمله SLBM جدید و یک موشک بهبود یافته برای نسخه اسکندر کره شمالی ظاهر شد.

SLBM جدیدی که این بار راه اندازی شد به عنوان “قطب شمال -5)” (Siot) نوشته شد ، اما قطر و کلاهک بزرگتر از نوع “قطب شمال -4 ㅅ” (Siot) بود که در سالگرد ایجاد آن ظاهر شد. از مهمانی در اکتبر سال گذشته ، امکان نصب یک نوع با بسیاری از کلاهک ها را افزایش می دهد. انجام شده.

آژانس خبری مرکزی SLBM را “موشک بالستیک زیردریایی استراتژیک ، قوی ترین سلاح در جهان” توصیف کرد و گفت: “این نشان دهنده قدرت یک نیروی انقلابی است که قدرت فن آوری نظامی را برای تسخیر جهان محکم ثابت کرده است.”

مراسم تب دیروز همچنین این احتمال را به وجود آورد که نسخه کره شمالی موشک اسکندر به شکلی طولانی تر از قبل ظاهر شود و از نوع بهبود یافته باشد.

آژانس خبری مرکزی چوسون انرژی هسته ای کره شمالی را با کلماتی مانند “تسلیحات هسته ای قابل اطمینان حزب کارگر” و “یک نیروگاه هسته ای جهانی” توصیف کرد.

دیروز در یک مراسم با درجه حرارت بالا ، کیم جونگ اون وزیر دفاع به جای دبیرکل کیم جونگ اون سخنرانی کرد.

وزیر دفاع کیم جونگ اون گفت: “اگر نیروهای متخاصم حتی کمی امنیت ملی را زیر پا بگذارند ، ما به عنوان احتیاط قوی ترین نیروهای تهاجمی را بسیج کرده و آنها را به طور کامل مجازات می کنیم.”

تنها سه ماه پس از تأسیس حزب در اکتبر سال گذشته ، کره شمالی مراسم تب برگزار کرد و این اولین بار است که به افتخار کنفرانس حزب مراسم تب برگزار می کند.

(عکس = خبرگزاری مرکزی چوسون ، اخبار یونهاپ)

[ad_2]