[ad_1]

رئیس جمهور کره شمالی ، کیم جونگ اون ، نظم و انضباط بیشتری را در سیستم حکمرانی مالی حزب صادر کرده و می گوید این به این دلیل نیست که بودجه کارگران برای انجام پروژه های به اصطلاح بزرگ برای مردم باقی مانده است.

روزنامه کارگر روز گذشته (نهم) ، در پنجمین روز از هشتمین کنگره حزب کارگر ، گفت که رئیس جمهور کیم “در حال پیشنهاد راه جدید مبارزه و یک سیاست تاکتیکی استراتژیک برای یک پیروزی جدید در ساخت سوسیالیست” در حزب مرکزی است. کمیته دادستانی “.

این روزنامه اشاره كرد كه سال گذشته در هنگام خسارت طوفان به ساكنان استان هامیونگ شمالی و جنوبی كمك كرده و گفته است كه “حزب بودجه حزب را صرف توسعه پروژه های بزرگ برای مردم می كند ، نه به دلیل بودجه مازاد.” که

طی پنج سال گذشته جلسات اصلی جلسه به طور عادی برگزار شده است که منجر به افزایش قابل توجه هزینه کنفرانس شده است و وی تاکنون هزینه ها را ارائه داده است.

این روزنامه می گوید: “فعالیت های حزب برای اجرای خطوط مبارزه و سیاست های استراتژیک و تاکتیکی ارائه شده در گزارش پروژه باید از نظر مالی و مادی ارائه شود” و کیم گفت که “سیستم مدیریت مالی حزب باید کاملاً باشد منظم و منضبط ». .

وی همچنین تأکید کرد که “بخش های امور مالی و حسابداری احزاب هرگز نباید خودخواهانه به نظر برسند.

(عکس = اخبار مرکزی Chosun ، اخبار Yonhap)

[ad_2]