[ad_1]

کره شمالی شب گذشته (چهاردهم) به احترام از هشتمین کنگره این حزب مراسم تب شب برگزار کرد. SLBM های جدید ، موشک های بالستیک پرتاب شده از زیردریایی و سایر سلاح هایی که سلاح های هسته ای را نشان می دهند ، ظهور کرده اند.

گزارشگر یونگ سیک گزارش می دهد.

<기자>

مراسم تب شبانه کره شمالی به احترام هشتمین کنگره حزب شب گذشته در میدان کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ برگزار شد.

دبیرکل کیم جونگ اون با حضور در مدیران ارشد در یک مراسم تب شرکت می کند.

روز گذشته سلاح های مختلفی در مراسم قایقرانی از جمله SLBM جدید و یک موشک بهبود یافته برای نسخه اسکندر کره شمالی ظاهر شد.

SLBM جدید که این بار راه اندازی شد ، با عنوان “قطب شمال -5” نوشته شد ، اما قطر و کلاهک بزرگتر از “قطب شمال -4” بود که در سالگرد تاسیس حزب در اکتبر سال گذشته ظاهر شد ، که امکان نصب یک نوع با کلاهک های زیادی را افزایش می داد.

آژانس خبری مرکزی SLBM را “موشک بالستیک زیردریایی استراتژیک ، قوی ترین سلاح در جهان” توصیف کرد و گفت: “این نشان دهنده قدرت یک نیروی انقلابی است که قدرت فن آوری نظامی را برای تسخیر جهان محکم ثابت کرده است.”

آژانس خبری مرکزی همچنین انرژی هسته ای کره شمالی را با کلماتی مانند “سلاح های هسته ای قابل اعتماد حزب کارگر” و “نیروگاه هسته ای جهانی” توصیف کرد.

وزیر دفاع ، کیم جونگ اون ، در ستون بایونگ سیک گفت: “اگر نیروهای متخاصم حتی امنیت ملی را اندکی مختل کنند ، ما به عنوان احتیاط قوی ترین نیروهای تهاجمی را بسیج کرده و آنها را به طور کامل مجازات می کنیم.

تنها سه ماه پس از تأسیس حزب در اکتبر سال گذشته ، کره شمالی مراسم تب برگزار کرد و این اولین بار است که به افتخار کنفرانس حزب مراسم تب برگزار می کند.

[ad_2]