[ad_1]

مسئولیت اول جنوب ، که نمی توانست ساکنان حادثه دریای غربی کره شمالی را کنترل کند

آیا کره شمالی برای اصلاح باز خواهد بود؟ این سوالی است که به طور مداوم در مورد اینکه آیا رژیم کره شمالی می تواند تغییر کند مطرح می شود. کارشناسان همچنین با این دیدگاه که اگر شرایط امنیتی خارجی کره شمالی بهبود یابد ، برای کسانی که محدودیت ها روشن هستند کافی است.

قبل از بحث در این باره ، باید بررسی کرد که آیا این یک سوال معنی دار است؟ به عبارت دیگر ، پاسخ به سوال “آیا کره شمالی اصلاحات را باز می کند و باز می شود” 100٪ “بله” است ، بنابراین این یک سوال یک نوع است.

اصلاً هیچ سیستمی تغییر نمی کند. با گذشت زمان ، سیستم حتی به طریقی حتی اندکی تغییر می کند. اگر س ofال “آیا کره شمالی اصلاحاتی را آغاز می کند” این است که آیا رژیم کره شمالی حتی اندکی تغییر خواهد کرد ، پاسخ این س questionsالات بله صریح است.

نکته مهم در اینجا چگونگی تغییر کره شمالی است ، اما تا چه اندازه تغییر می کند. معنای “تغییر” بسته به اینکه ترازی باشد که فقط امکان گشت و گذار در کوه Geumgang را داشته باشد یا به حدی برسد که طیف وسیعی از سفر با جهان خارج را داشته باشد ، می تواند متفاوت باشد. در ارزیابی تغییرات در کره شمالی باید یک نقطه شروع وجود داشته باشد و موارد فوق باید به شرح زیر تغییر یابد. “آیا کره شمالی در سطح 00 اصلاح می شود و افتتاح می شود؟”

کنگره حزب کارگر کره شمالی

● آیا کره شمالی اصلاحاتی را در سطح چین و ویتنام آغاز می کند؟

چین و ویتنام به عنوان نقطه آغاز تغییر در کره شمالی ، در تلاشند تا به یک سیستم سوسیالیستی تبدیل شوند. “آیا کره شمالی اصلاحات و گشودگی را در سطح چین و ویتنام ادامه خواهد داد؟” و “آیا کره شمالی مانند چین و ویتنام مسیر اصلاحات و گشودگی را دنبال خواهد کرد؟” مباحثی هستند که در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

بنابراین اصلاح و گشودن در سطح چین و ویتنام به چه معناست؟ از نظر اصلاحات ، ویتنام چین پاکت سوسیالیسم را حفظ می کند ، اما در واقع به استثنای دیکتاتوری کمونیست ، در سایر مناطق بزرگ است. اصول سوسیالیستی اقتصاد برنامه ریزی شده و مالکیت جمعی دشوار شده است و حتی اگر شرکت های کره ای وارد چین یا ویتنام شوند ، هیچ مانع قابل توجهی برای تجارت با توجه به اصل اقتصاد بازار وجود ندارد.

رویداد ملی چین

democracy دموکراسی چین اساس اصلاحات و گشودن است

ساختار حزب کمونیست که این اصلاحات را ممکن ساخته است باید در اینجا ذکر شود. چین ، ویتنام و حزب کمونیست دیکتاتوری هستند ، اما دیکتاتوری این کشورها سیستمی نیست که جز رهبر عالی مانند کره شمالی چیزی را تحمل کند.

در مورد چین ، سیستم رهبری جمعی پس از مائو تسه تونگ و دنگ شیائوپینگ ساختاری است که در آن تفکیک قوا و بازرسی ها بین جناح های حزب صورت می گیرد و در این دموکراسی در حزب ، حزب کمونیست چین مدیریت کرده است تا زمینه اصلاحات فراهم شود. علاوه بر این ، این موتورهای اصلاحات داخلی مبنای ارتباط با جهان خارج شده اند ، یعنی. گشودگی به دنیای خارج

خرید چینی ها در تعطیلات ملی چین در اواسط پاییز

● دیکتاتوری که یک دیکتاتوری است اما می تواند با دنیای خارج ارتباط برقرار کند

بیایید به سطح باز بودن در چین نگاه کنیم. چین هنوز محدودیت های زیادی در زمینه آزادی سیاسی دارد ، اما برای برقراری ارتباط با دنیای خارج آزاد است. بسیاری از خارجی ها برای گردشگری و تجارت از چین بازدید می کنند و شهروندان چینی در سفر به خارج از کشور مشکل زیادی ندارند. اطلاعات حساس مانند گشت و گذار در اینترنت در چین کنترل می شود ، اما از آنجا که بسیاری از چینی ها بدون جلوگیری از تقاضا آزادانه به خارج از کشور سفر می کنند ، نمی توان گفت که اطلاعات جهان خارج در چین مسدود شده است. اگرچه دیکتاتوری یک دیکتاتوری است ، اما این است که می تواند با دنیای خارج ارتباط برقرار کند.

برخی می گویند کره کره شمالی در صورت وجود شرایط می تواند اصلاحاتی مانند چین و ویتنام را آغاز کند. اگر تهدید امنیتی که کره شمالی احساس می کند ، مانند روابط خصمانه با ایالات متحده ، از بین برود و جو آرام در شبه جزیره کره ایجاد شود ، کره شمالی به ارتباط کافی با جهان خارج ادامه خواهد داد. خواهد شد؟ نگاهی دقیق به مقالات زیر خواهیم انداخت.

(عکس = گتی ایماژ کره)

[ad_2]