[ad_1]

وزیر امور خارجه کانگ کنگ وا به مجمع جهانی اقتصاد گفت که وی بر لزوم تقویت همکاری های چند جانبه برای مقابله با بحران تاج تأکید کرد 19.

وزیر کانگ به عنوان یک بحث در کنفرانس سطح بالا هفتگی داووس ، که بعدازظهر روز 29 دیروز به صورت تصویری برگزار شد ، شرکت کرد و گفت: “ما از ملی گرایی واکسنی که در کشورهای اخیر مشاهده شده جلوگیری خواهیم کرد و از انتشار جهانی و عادلانه واکسن ها حمایت خواهیم کرد و درمان ها “شما برای این کار باید چند وجهی کار کنید.”

علاوه بر این ، از نقش تسهیلات CoVax در توزیع واکسن ها بسیار قدردانی شد.

COVAX یک پروژه بین المللی برای خرید و توزیع مشترک واکسن است که توسط سازمان بهداشت جهانی WHO هدایت می شود.

وزیر کانگ همچنین پیشنهاد کرد: تقویت سیستم بهداشت بین الملل متمرکز بر سازمان جهانی بهداشت سازمان بهداشت جهانی به طور فعالانه به اخبار جعلی پاسخ دهد – گسترش مشارکت سهامداران خصوصی – بازیابی چند جانبه گرایی.

این بحث در مورد “تحول ژئوپلیتیک” بود و همچنین تارو کونو ، وزیر اصلاحات اداری مسئول ژاپن و فو یینگ ، مدیر مرکز مطالعات امنیت استراتژیک در دانشگاه Qinghua ، که معاون سابق وزارت بود ، حضور داشتند. امور خارجه. در چین کار می کند.

شرکت کنندگان با لزوم غلبه بر بحران عمومی در روابط ایالات متحده و چین که اخیراً تشدید شده است ، همدردی کردند و با در نظر گرفتن واقعیت رشد وابستگی متقابل نظیر روابط پیچیده اقتصادی ، بر ضرورت همکاری با شناسایی زمینه های سود متقابل تأکید کردند.

علاوه بر این ، وزارت امور خارجه گفت که رهبران جامعه جهانی در مورد لزوم حمایت از حمایت های نهادی مانند حمایت مالی از کشورهای در حال توسعه و گسترش زیرساخت های بهداشتی و همچنین ایجاد استراتژی واکسیناسیون برای “واکسیناسیون” اتفاق نظر داشتند. چند جانبه گرایی “.

(عکس = با مجوز از وزارت امور خارجه ، Yonhap News)

[ad_2]